Page 1 of 2
awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 09:55
by jara
Su salyga, kad reikia i Poznane mint ant savaitgalio, tai reikia awtobuso su kabliu.
kas turit ant paskolinimo/nuomos???
reikia nuo kitos savaites 3ienio ryto iki 7ienio velyvos nakties.
any ideas wellcome???
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 10:00
by tomasn
http://www.melynasautobusiukas.lt" onclick="window.open(this.href);return false; su kabliu ant nuomos
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 10:22
by Yvl
jara, galiu bandyt paderint musiski....
edit: negaliu, nes nes farkopo

Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 10:38
by emaz
Kiek reik sedimu vietu? Kiek km gausis? Kas priekaboj?
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 10:44
by jara
emaz wrote:Kiek reik sedimu vietu? Kiek km gausis? Kas priekaboj?
sedimu vietu reikia 3.
ant priekabos du mocai.
km gaunasi apie 1600.
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 10:44
by ezhiukas
o tai nx busas, jei reikia tik 3 sedimu vietu
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 10:49
by Yvl
patogiau kalna shmutkiu susimest?
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 10:54
by tckd
for idea: kablukas vw caddy su kabliu?

Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 11:44
by jara
busas tam, kad susikraut ten kruva keltuvu, padangu, drabuziu ir pan.
netilps i kaddyka.
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 13:33
by tckd
ajnana kofe raicers Faktory team. tai jeigu mocus kartu tai reik furos.

Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 21:25
by El Traxo
Kaimynas nuomoja.
Kainos kartelinės. Minusas, kad be opeliai be kablių
Nuolaidos kodas "nuo kaimyno"
http://www.silkcoat.lt/mikroautobusu-nuoma.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jei domins - 868725890
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 22:58
by jara
ir be kablio, ir baisiai brungu

ieskosme toliau. da biski laiko yr
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 23:19
by storms
manau kad 220 uz para uz nauja daikta - fair price
Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 23:32
by El Traxo
jara wrote:ir be kablio, ir baisiai brungu

ieskosme toliau. da biski laiko yr
lyginant su melynubusu - kainos skiriasi 5-10 litų. Todėl ir sakau, kad kartelis.
minusas kablys, pliusas extra bagažinė. Gal po savaitės ieškosi be kablio?

Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos
Posted: 28 Apr 2011, 23:48
by jara
gal price ir fair, bet ne siuo atveju! ir naujo mums visai nereikia

plius kablys must, nes priekaba su 2 mocasi ner kaip nusitept