Page 1 of 1
Reik muilines
Posted: 18 May 2011, 09:18
by Dzuku_Briedzis
Isvaziavimui skolinciausi muiline.
Reikalavimai: maza su laikancia batarejka
Mokesiu su aciu arba alum/sultim per valkauta
Reikalinga: 05/20-22 bukvaliai
Tikslas - fokint punGtus
Aciu uz pasiulymus
Re: Reik muilines
Posted: 18 May 2011, 09:40
by storms
galiu duot ixusa su neveikianciu ekranu - suprask nematysi ka fotkini. 1/3 malaizijos fotkiu taip dariau - ir nieko, gavosi!
Re: Reik muilines
Posted: 18 May 2011, 09:43
by tckd
a ko pungtai fotkyt su tepleponu negeray?
Re: Reik muilines
Posted: 18 May 2011, 09:46
by ezhiukas
gal tuom kad ji atiduot reikia pakol sutikrins fotkes?
Re: Reik muilines
Posted: 18 May 2011, 10:06
by storms
arba mms sharinimui...
Re: Reik muilines
Posted: 18 May 2011, 10:19
by tckd
turiu antra telefona su eziu kalade tegu tikrina kiek nori
tai norint ir i fotiko korta gali permest

Re: Reik muilines
Posted: 18 May 2011, 10:59
by Dzuku_Briedzis
storms variants imamas, su neveikianciu lcd.
Susisieksime artimiausiu metu, isvaziuojam 5-i vakare
Re: Reik muilines
Posted: 18 May 2011, 11:05
by storms
dyl
sd korta turi ar paieskot?
Re: Reik muilines
Posted: 18 May 2011, 11:06
by Dzuku_Briedzis
jei rasi - ok
jei nerasi - lupsiu is telefona