Page 1 of 1

Reik muilines

Posted: 18 May 2011, 09:18
by Dzuku_Briedzis
Isvaziavimui skolinciausi muiline.
Reikalavimai: maza su laikancia batarejka

Mokesiu su aciu arba alum/sultim per valkauta

Reikalinga: 05/20-22 bukvaliai

Tikslas - fokint punGtus

Aciu uz pasiulymus

Re: Reik muilines

Posted: 18 May 2011, 09:40
by storms
galiu duot ixusa su neveikianciu ekranu - suprask nematysi ka fotkini. 1/3 malaizijos fotkiu taip dariau - ir nieko, gavosi!

Re: Reik muilines

Posted: 18 May 2011, 09:43
by tckd
a ko pungtai fotkyt su tepleponu negeray?

Re: Reik muilines

Posted: 18 May 2011, 09:46
by ezhiukas
gal tuom kad ji atiduot reikia pakol sutikrins fotkes?

Re: Reik muilines

Posted: 18 May 2011, 10:06
by storms
arba mms sharinimui...

Re: Reik muilines

Posted: 18 May 2011, 10:19
by tckd
turiu antra telefona su eziu kalade tegu tikrina kiek nori :albino:

tai norint ir i fotiko korta gali permest :roll:

Re: Reik muilines

Posted: 18 May 2011, 10:59
by Dzuku_Briedzis
storms variants imamas, su neveikianciu lcd.

Susisieksime artimiausiu metu, isvaziuojam 5-i vakare

Re: Reik muilines

Posted: 18 May 2011, 11:05
by storms
dyl
sd korta turi ar paieskot?

Re: Reik muilines

Posted: 18 May 2011, 11:06
by Dzuku_Briedzis
jei rasi - ok

jei nerasi - lupsiu is telefona