Page 1 of 2

ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 15:40
by Username
Senai jau nemeciau kreiviu, tai galvoju imesiu ka nors idomaus:

Vokieciai padare visu kawu desiatkiu dyno testa (visu pirmu triju kartu) ir nupiese grafikeliu.

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 15:43
by Username
Turiu biski apginti trecia karta: aisku vokieciai matavo stokinius motus ir cia su uzglushinta stokine duda per kepenis labiausiai gauna butent naujausias modelis. Low-mid range torkas biski priseda. Bet kai uzdedi slipona ir pareguliuoji ant stendo tada buna viskas back to the normal.

Ale bet kuriuo atveju performansas is esmes +- panasus. Va gen4 jau duba duoda prie zemu-vidutiniu nes visi arkliai virsuje.

Tai aciu uz demesi.

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 15:46
by Wobbler
Jamciau 2004. Nes graziausias.

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 15:46
by storms
Wobbler wrote:Jamciau 2004. Nes graziausias.
bijau sito modelio

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 15:47
by Username
Pas ji tik spidikas levas labai jau toks.

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 15:47
by Username
storms wrote:
Wobbler wrote:Jamciau 2004. Nes graziausias.
bijau sito modelio

Nebijok. Grafikai rodo kad viskas normaliai. :glasses7:

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 15:49
by tckd
ale tai kay gaidis ateini i saliona upsigraidint ninzes ir nulipes nuo 06 susidarai pirma ispudi kad 08 nevalit! (imho toks ispudis turetu kilt :dontknow:) kaip pirkt?

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 15:51
by storms
vaziavau su vieninteliu 04 nindzium. visiskai nepatiko stabdziu nebuvimas ir nervinga reakcija i gaza

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 15:52
by Username
tckd wrote:ale tai kay gaidis ateini i saliona upsigraidint ninzes ir nulipes nuo 06 susidarai pirma ispudi kad 08 nevalit! (imho toks ispudis turetu kilt :dontknow:) kaip pirkt?
Galiu pakomentuoti is asmenines patirties kaip buna kai nusiperki 06 salione o poto nusiperki 08 salione ir pirma karta atsisedes vaziuoji.

2000-7000rpm begejasi panasiai nors atrodo kad 08 apsukas renka biski greiciau. Taciau atrodo kad 06 turi siek tiek daugiau torko.

(tada baigi abkatke)

7000-11000rpm begejasi panasiai

11000-13500rpm - 08 valina kazkiek juntamai geriau/stipriau

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 16:00
by Wobbler
storms wrote:
Wobbler wrote:Jamciau 2004. Nes graziausias.
bijau sito modelio
Daugiau pasakyk.
Mano pasamoneje pradeda atsirast tokia mintis, kad mano
gyvenime reikia zalios Kawos. Bei pradedu dairytis i
2004 modeli 'for sale' skyreliuose.
Aciu.

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 16:02
by Wobbler
Username wrote:
tckd wrote:ale tai kay gaidis ateini i saliona upsigraidint ninzes ir nulipes nuo 06 susidarai pirma ispudi kad 08 nevalit! (imho toks ispudis turetu kilt :dontknow:) kaip pirkt?
Galiu pakomentuoti is asmenines patirties kaip buna kai nusiperki 06 salione o poto nusiperki 08 salione ir pirma karta atsisedes vaziuoji.

2000-7000rpm begejasi panasiai nors atrodo kad 08 apsukas renka biski greiciau. Taciau atrodo kad 06 turi siek tiek daugiau torko.

(tada baigi abkatke)

7000-11000rpm begejasi panasiai

11000-13500rpm - 08 valina kazkiek juntamai geriau/stipriau
O su 04 turi patirties??

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 16:05
by storms
Wobbler wrote:
storms wrote:
Wobbler wrote:Jamciau 2004. Nes graziausias.
bijau sito modelio
Daugiau pasakyk.
Mano pasamoneje pradeda atsirast tokia mintis, kad mano
gyvenime reikia zalios Kawos. Bei pradedu dairytis i
2004 modeli 'for sale' skyreliuose.
Aciu.
modelis kuri ciupinejau akivaizdziai buvo be stabdziu ir turejo kazkoki nesveik throttle response. binarinis gazas ON/OFF. nu nemalonu kai vaziuojant ziede tarp masinu jis nutaria pawheelint (bandymus dare eksperati, virs 18, uzdaroj trasoj, nebandykit atlikt patys ir tt.)
kitavertus, gal tai buvo tik to konkretaus baiko beda

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 16:11
by Wobbler
As girdejau kad jis karsto budo.
Bet jei an tiek kad net nemalonu vaziot, tai gal
nelabai gerai.

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 16:18
by Username
Wobbler wrote:
Username wrote:
tckd wrote:ale tai kay gaidis ateini i saliona upsigraidint ninzes ir nulipes nuo 06 susidarai pirma ispudi kad 08 nevalit! (imho toks ispudis turetu kilt :dontknow:) kaip pirkt?
Galiu pakomentuoti is asmenines patirties kaip buna kai nusiperki 06 salione o poto nusiperki 08 salione ir pirma karta atsisedes vaziuoji.

2000-7000rpm begejasi panasiai nors atrodo kad 08 apsukas renka biski greiciau. Taciau atrodo kad 06 turi siek tiek daugiau torko.

(tada baigi abkatke)

7000-11000rpm begejasi panasiai

11000-13500rpm - 08 valina kazkiek juntamai geriau/stipriau
O su 04 turi patirties??

Vaziavau, tiesa ne su 'nauja is salono'.

Vaziavosi panasiai nors man atrode kad prie zemu apsuku biski slabnai buvo ir tik prie vidutiniu atsigaudavo. Ir tuo metu kai atsigaudavo tai biski shikna pavoblindavo. Bet itariu cia pakaba kalta labiau.

Virs 10-11k ishsilygindavo ir super galios siuolio tame diapazone nesijaute. Nors negali sakyti kad nevalino. Negali.

Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008

Posted: 23 May 2011, 16:25
by mindaugasa vol.2
as nerasysiu, kadangi nevaziavau ir be to anglu zurnaliugos jau tiek prirase, kad viskas aisku. kur ten testas, kur testino visus baikus kruvoje su nial mckenzie? 08 laimejo
be to kitas buvo, kur 06 varle laimejo labiausiai subalansuoto baiko (po papinpinimo) awordsa is visu magazin staff'o baiku?