Page 1 of 1
Demferio tvirtininimas
Posted: 07 Aug 2011, 11:57
by w919
Kadais diskutavome apie "teisingus" demferio montavimo taskus. Knyguteje diedas raso:
Because the damper is mounted very far forward on the bike, it does not have sufficient leverage to transfer the shake to the rest of the bike, although some bikes will shake violently if the damper is set too tightly. Taking it one step further if the steering damper was very long and anchored at the back of the bike, it would transfer the head-shake to the e n t i r e b i k e.
Kongreso komentarai?
Re: Demferio tvirtininimas
Posted: 07 Aug 2011, 16:18
by Wobbler
Rasau is BSB lenktyniu.
Visi baikai (cia ju daug) vaziuoja su tradiciniu demferio tvirtinimu
Ir visi matalina taip, kad nufotografuoti vos speju
Tai skaitau kad:
1 - diedas, kuris raso knyguteje iesko demesio
2 - Mindaugui si tema patiks. Tures kur islieti inzinierini
kreatyva demferio klausimais
Re: Demferio tvirtininimas
Posted: 07 Aug 2011, 20:58
by mindaugasa vol.2
o!
wajdulis gyvas?
ar cia wajdulio botas?
demferiai: skaitau dar nemaciau ne vieno moto gp (kaip motociklizmo minties kvaziesencijos) baiko su pvz. skersai uzmetu demferiu.
gal tokiu ir yra, nzn. laukiu woblerio komentaru.
taciau, iki komentaru skaitau, kad tobula vieta yra - vienas galas uz sakes, o kitas prie remo.
o del leverage nebuvimo, tai ir eziukui aisku: jegos ten nevaikiskos, o jas slopinti turi 4cm hidraulinis pinpaliukas? for streets only
Re: Demferio tvirtininimas
Posted: 08 Aug 2011, 09:37
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:o!
wajdulis gyvas?
ar cia wajdulio botas?
demferiai: skaitau dar nemaciau ne vieno moto gp (kaip motociklizmo minties kvaziesencijos) baiko su pvz. skersai uzmetu demferiu.
gal tokiu ir yra, nzn. laukiu woblerio komentaru.
taciau, iki komentaru skaitau, kad tobula vieta yra - vienas galas uz sakes, o kitas prie remo.
o del leverage nebuvimo, tai ir eziukui aisku: jegos ten nevaikiskos, o jas slopinti turi 4cm hidraulinis pinpaliukas? for streets only
O kaip jums tokia ideja, kad Moto GP motociklo demferio tvirtinimas yra kompromisas? Tvirtinimas prie remo sutaupo montavimo elementu svorio. Tada dar itariu, kad Moto GP demferi veikiancios jegos yra mazesnes, nei gatves motociklu, arba net WBS/BSB superbaiku. Skandalas?
Wobbler, labas, kaimyne.

Re: Demferio tvirtininimas
Posted: 08 Aug 2011, 10:08
by mindaugasa vol.2
nesutinku del kompromiso sitoje vietoje. imho, motogp yra daug maziau kompromisu. del ko juos ir rinkausi pavyzdziui kaip referencija.
del jegu nzn. skaitau, kad aplamai gp voblinasi kaip ir kiti. nu gal maziau negu superbike, bet voblinasi. bet jie prototipai, todel kompromisu maziau su komponentais
Re: Demferio tvirtininimas
Posted: 08 Aug 2011, 12:46
by Wobbler
Xau du ju du, w919!
Skaitau MotoGP baiko slaperiai yra ziauresni nei superbaiko.
Lipnesnes padangos, stipresni stabdziai = didesnis greitis posukyje, stipresnis drive'as is jo iseinant = didesnes motociklo
komponentu apkrovos. Ir jei mocas pradeda slapinti, tai slaperis
butu stipresnis.
P.S. Zodis slapper yra nuo zodzio slap - pliucha. Tank slapper reiskia
bako 'pliuchinimas' clip-on'ais. Nia?? Hehehe....
Re: Demferio tvirtininimas
Posted: 08 Aug 2011, 12:56
by w919
As statau uz tai, kad demferiui perduodama jega priklauso nuo priekines dalies (angl. "front-end", t.y. ratu, sakiu, ir visko, kas prie ju prisukta) mases.
Po to - stiklinio lygumo pavirsius (neskaitant kokiu Laguna Seca ir Silverstouno). Ir gramotni vairuotojai, netrukdantys motociklui vaziuoti.
Taciau labai sutinku del kibiu padangu.
Re: Demferio tvirtininimas
Posted: 08 Aug 2011, 13:08
by mindaugasa vol.2
jega yr mase x greitis
tai mase gal ir mazesne
o greitis
o siaip tai butu idomu, kad kas nors papasakotu apie slaperius: kodel ten taip dauzosi ir nenustoja? rezonansay? gal ten visas mocas isijungia i tabalavimasi?
anyway, geriausia demferio tvirtinimo vieta jau yra patvirtinta lmsf ir dorna'os. dabar laukiame tik rashydo paraso ir diskusija baigta.
Re: Demferio tvirtininimas
Posted: 08 Aug 2011, 13:10
by ezhiukas
o kam rasydui demferis? Jis ir be demferio islaiko vaira, raumuo geriausias demferis!

Re: Demferio tvirtininimas
Posted: 08 Aug 2011, 13:16
by mindaugasa vol.2
nujo.
tai vadinasi, diskusija baigta