Page 1 of 1

IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 09:30
by mindaugas35
Garazo valymas:

]
Akiniu stikliukas – 50 lt
Lietaus batai – 50 lt
Vairo paaukštintojai 22/28 x20 – 50 lt
XR 650r faros rėmelis – 30 lt
K/N filtras Xr 650r ( naujas ) – 55 lt
Batai 44 dydis ( mažai dėvėti) – 250 lt

Mob. Tel: 869829484
Vilnius

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 09:41
by ezhiukas
gaila priekaba tik 1 motociklui skirta. Butu dviem, butu idomu. O beje, motociklas i priekabos komplektacija ieina? Jei ieina, tai imu nesideredamas :)

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 10:35
by tckd
tai galima pervirint laikikliu, bet is zubrionko vargiai/nepatogiai isspausi dviem.

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 10:58
by mindaugas35
tckd wrote:tai galima pervirint laikikliu, bet is zubrionko vargiai/nepatogiai isspausi dviem.
jo pritariu, galvojau is pradziu daryt dviem bet dacerta krusliavos

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 11:56
by ezhiukas
tada gaidys. Vienam mocui niekam nereikalingas daiktas

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 12:54
by sai
tai jo, eziukui ruduo, derlius netelpa :)

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 13:02
by ezhiukas
nu yra kaip yra. Vieno motociklo man veztis neapsimoka. Tas pats gaunasi sumoket kad kiti parveztu ir dar laiko sutaupai. Taip kad priekaba vienam motociklui nereikalinga. O dviem butu idomu.

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 13:04
by Ziune
ar gali būti, kad prisidėjau prie šio moto atplukdymo iš už Atlanto :love10:
kokia nOlaida už tai? :rock:

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 13:11
by Ziune
tai ir į darbą važiuoti labiau apsimokėtų, Eigu kaiminkų pora pavežtum. Kas rytą.

man dar labai gražu tokio tipo kalbos - "kiek tau kainuoja malkos vienam žiemos mėnesiui?" - "150Lt." - "Aneeeee, tai gaidys, man pigiau - 128.35 Lt." - o kiek kvadratų chata?", - a, o Petras sakė pas jį dar pigiau gaunasi, bo pora beržų iš miško parsineša", - "ane, ble Petrui gerai, bet jo boba kokia tai durna", -"jo tiksliai, Petrui gaidys" :cheers:

visi hobiai žiauriai apsimoka
:blackeye:
ezhiukas wrote:nu yra kaip yra. Vieno motociklo man veztis neapsimoka. Tas pats gaunasi sumoket kad kiti parveztu ir dar laiko sutaupai. Taip kad priekaba vienam motociklui nereikalinga. O dviem butu idomu.

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 13:25
by ezhiukas
ziune, nusisneki. Kas sake kad kalbam apie hobi? Kalba eina apie sugrizusiu parvezima is klaipedos. Vaziuot kad parsivezt 1 motocikla neapsimoka, panasiai kainuoja traliukas, plius sutaupai visa diena laiko. O va vezti du jau apsimoka.
Tamaros man veziot niekur nereikia, galiu ir pats savo hodu nuvaziuot.

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 14:07
by mindaugas35
Ziune wrote:ar gali būti, kad prisidėjau prie šio moto atplukdymo iš už Atlanto :love10:
kokia nOlaida už tai? :rock:
Tavo tavo buves grazuolis uzkeltas kaip pvz ;-)

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 14:41
by tts
ezhiukas wrote:ziune, nusisneki. Kas sake kad kalbam apie hobi? Kalba eina apie sugrizusiu parvezima is klaipedos. Vaziuot kad parsivezt 1 motocikla neapsimoka, panasiai kainuoja traliukas, plius sutaupai visa diena laiko. O va vezti du jau apsimoka.
Tamaros man veziot niekur nereikia, galiu ir pats savo hodu nuvaziuot.
tai ir rasyk, kad "verslaut" netinka.

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 14:49
by Ziune
tts wrote:
ezhiukas wrote:ziune, nusisneki. Kas sake kad kalbam apie hobi? Kalba eina apie sugrizusiu parvezima is klaipedos. Vaziuot kad parsivezt 1 motocikla neapsimoka, panasiai kainuoja traliukas, plius sutaupai visa diena laiko. O va vezti du jau apsimoka.
Tamaros man veziot niekur nereikia, galiu ir pats savo hodu nuvaziuot.
tai ir rasyk, kad "verslaut" netinka.
taip. :binky:

Re: IŠSIPARDAVIMAS

Posted: 18 Oct 2011, 22:18
by zil130
Motociklai 0 : 1 Strojke