Page 1 of 2

Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 12:21
by storms
Naka, komerciniais sumetimais parevjuvinu Thor Force keliu apsagas.
Jos skirtos tiems, kas noretu savo kelius apsaugoti siek tiek labiau nei su paprastomis apsaugomis (tarkim Acebis impact ir ko) sauganciomis tik nuo smugio, bet normaliems breisams (Asterisk, Evs ir ko) nepribrendo/nesukrapsto pinigu.

Pirma revjuvo dalis: vizualine studija

Grazus vikingas
Image
Image

Apsaugos yra anatomiskai pritaikytos, t.y. turi dydzius bei yra skirtingos kairei/desinei kojai. cia
Ant kojos tvirtinamos elastinga medziaga uzsegame velcro bei tvirtinimo dirzeliais
Image

Is vidaus apsaugos padengtos malonia medziagele
Image

Apsauga lankstosi per plastmasinius sarnyrus, kurie atkartoja kelio judesius
Image

Kelio apsauginis kauselis prie plastikiniu daliu pritvirtintas medziaga, t.y. jo padeti slankstant keli nekinta kelio atzvilgiu
Image

Baigiant vizualine apziura noretusi pazymeti, kad pagaminimo kokybe maloniai nustebino.

Tikiuosi ryt parasyti atsiliepima apie kitas sio gaminio savybes.
Jei kas noretu isigyti tokias apsaugas - MF nariams galioja kainos pagal chartija 260 LTL/pora (pasiulymo laikas ribotas)
Reklamos pabaiga.

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 12:28
by mindaugasa vol.2
tai sau pajemej?

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 12:28
by storms
taip

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 12:40
by mindaugasa vol.2
kada test ride?

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 12:49
by storms
taigiryt
su kiauliniais nu. join?

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 12:54
by Ziune
raidinu su tokiomi. Po visiškai vaikiškų Fox'ų jausmas rimtesnis.
Blogų atsiliepimų nelabai sugalvoju. gal tik važiuojant 5h užspaudžia pakinklius.. bet čia gal bet kurios užspaustu, o gal tiesiog perveržiu.

P.s. 5.7 pav. Sutinus kelio sąnario užpakalinei pusei padaugėja sinovinio skysčio, kuris vėliau išsilieja į kelio užpakalinėje pusėje esantį ertminį tepalinį maišelį. Dėl to didėja kelio sąnarys bei susidaro pakinklio (Beikerio) cista.

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 12:58
by storms
ziune, o dirzelius kryzmai segi?
Image

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 13:12
by mindaugasa vol.2
"susidaro baikerio cista"

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 13:17
by Ziune
o reiktų #-o
storms wrote:ziune, o dirzelius kryzmai segi?

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 13:22
by storms
Ziune wrote:o reiktų #-o
storms wrote:ziune, o dirzelius kryzmai segi?
nezinau, bet kaipir tik dabar isradau, kad gamintojas taip liepia...

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 13:41
by Ziune
:withstupid:
storms wrote:
Ziune wrote:o reiktų #-o
storms wrote:ziune, o dirzelius kryzmai segi?
nezinau, bet kaipir tik dabar isradau, kad gamintojas taip liepia...

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 13:46
by storms
aj stjupid? wai aj?

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 14:24
by Woo
Noretau pasimatuot, S arba M, kur kaip kada?

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 14:44
by Ziune
not ya, not ya - a'm with other stupids...
storms wrote:aj stjupid? wai aj?

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Posted: 22 Oct 2011, 14:51
by storms
dydziai buna 3
S/M tinka iki 1.70m ūgio žmonėms; L/XL tinka daugumai virš 1.70m; XXL/XXXL skirta tiems, kurių kojos didesnes nei vidutiniškos.
pasimatuot galiu duot tik sitas XXL/XXXL