Page 1 of 1

Reklama

Posted: 08 Nov 2011, 12:32
by Rashyd
Žmona eina na lieva? Narkušos apšvarino garažėly? Nurengė marozai? Apsauginis neleido į diskoteką? Neišeina smaugt, daro kaip stovintį? Nėr babkių benzui? Muša nuosavi vaikai? Bijai paprašyt užsrūkyt? Pirmininkas suėde čipsus? Bikeshop neduoda nuolaidos?
Tu gali visiems jiems duot į snukį! E
eik ne į alaus studiją, o į boksą kitapus gatvės shin.lt
:blackeye:

Seniai nespaminau, todėl indedu reklamą.

Re: Reklama

Posted: 08 Nov 2011, 12:38
by ezhiukas
Rashydas liepe, ryt uzsirasau :)

Re: Reklama

Posted: 08 Nov 2011, 13:35
by mindaugasa vol.2
ha. webpuslapelyje galima uzsirasyti tiesiai i varzybas. uzrasiau evyla. visvien per gatve gyvena, chulia nenueit?
evylay, parasysi paskum?
kyokushin - valdo!

Re: Reklama

Posted: 08 Nov 2011, 17:19
by Rashyd
karatistai te per daug dvasingi. uztai cempione yra, galima susipazint intymiau.
ale boxas antr./ketv. labiau rulina. yvlas tai privalo barzda papeshiot atnesht

:welcome:

Re: Reklama

Posted: 10 Nov 2011, 22:22
by Woo
a bokso treniruotes Dimka veda ar kas kitas?

Re: Reklama

Posted: 11 Nov 2011, 08:38
by Rashyd
Dzimka karatistas, o boksą veda toks vyresnis dėdė.

Re: Reklama

Posted: 18 Nov 2011, 08:14
by tts
as tai kai isgeriu atrodo visus galiu papilt

Re: Reklama

Posted: 18 Nov 2011, 09:27
by Ziune
:mp1:
tts wrote:as tai kai isgeriu atrodo visus galiu papilt