Page 1 of 3

OT: smartfonas for sale

Posted: 15 Nov 2011, 09:18
by Teo
LG Optimus Me P350
Pirktas birželio mėnesį, bet nenaudotas, garantija 2 metai, pilnas komplektas, juodos spalvos.
Puikus, nedidelis, išmanusis telefonas.
http://www.balticmobiles.lt/telefonailg ... us-me.html" onclick="window.open(this.href);return false;

300 Lt
ragelis 8670-96662

Image

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 15 Nov 2011, 09:25
by ezhiukas
nedziugina?

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 15 Nov 2011, 09:31
by Teo
mane džiugina, turiu toki pati. šitas buvo drakonui skirtas, o jai reikia mygtukų...

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 15 Nov 2011, 10:22
by Martynas
:dark1: mygtukai valdo...

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 15 Nov 2011, 11:15
by Yvl
ipratimo reikalas. man irgi reikejo mygtuku, kol ju netekau... :albino:

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 15 Nov 2011, 11:49
by ezhiukas
tai jau dabar gerai ir be mygtuku? O kaip spardeisi....

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 15 Nov 2011, 11:54
by Yvl
nepasakyciau, kad geriau, bet iprantama :)

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 15 Nov 2011, 21:34
by El Traxo
Yvl wrote:nepasakyciau, kad geriau, bet iprantama :)
Aš gavau tarpinį variantą. qwerty/tač dar geriau nei numpadas ir x2 nei taČ only! :blackeye:
Image

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 16 Nov 2011, 09:37
by Arvis
Nu, tik tiek kad osas viena koja vgrabu

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 16 Nov 2011, 09:43
by Teo
Arvis wrote:Nu, tik tiek kad osas viena koja vgrabu
sakyčiau abiem kojom, tik rankom dar kažkiek laikosi isikibęs :D

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 16 Nov 2011, 09:56
by tckd
o kas tam osui negerai? brauzeris su pastu neveikia? neskambina? smsu neraso? sudinu appsu maziau? puse juzeriu gal daugiau ir nereikia :dontknow: :-k :la:

turiu keleta draugeliu su androidiniais htc tai kiekviena kart susitike pasakoja kaip pries pora dienu softa upgraidino. tipo upgradint lygis ir zajabys? :rockwoot: :wave: :teeth:

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 16 Nov 2011, 10:05
by Arvis
nu kaip paziuret. turbut daugiau nei puse kompu iseriu naudoja tik browseri, ofisa ir solitaire. Kuris is ju butu pirkes kompa kuris daro tik tai ?

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 16 Nov 2011, 10:12
by Teo
nu. taigi nokija labai geras telefonas atlikti telefono funkcijas, bet ne daugiau

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 16 Nov 2011, 10:14
by ezhiukas
e blin, nevaryk, dar dc++, winampa, vlc playeri ir minesweaperi naudojam :)

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 16 Nov 2011, 10:17
by Ziune
kaip tik pardaviau šitą gaidį studentui už kelias šimtines. Debiliškiausias iki šiol turėtas telefonas. Batareikė aktyviai bendraujant dviem trečdaliam darbo dienos :chain:
El Traxo wrote:
Yvl wrote:nepasakyciau, kad geriau, bet iprantama :)
Aš gavau tarpinį variantą. qwerty/tač dar geriau nei numpadas ir x2 nei taČ only! :blackeye:
Image