Page 1 of 4

2012 motociklai

Posted: 06 Feb 2012, 18:55
by El Traxo
Nu nein prašokti 2012 m. temos :)

Arpilija :) Caponord 1200 pristatyta bublikai. Dar vienas konkurentas Multistradai ir gal Supertenerei. GSui skaitau nekonkurentas.

Image
Image

Referred to as either the Tuareg or Caponord, both revivals of old Aprilia badges for its dual-sport models, the bike is clearly based on the existing Dorsoduro.

It shares exactly the same frame – a part-alloy, part-steel design – and suspension, as well as using the same DOHC V-twin engine. In the Dorsoduro, the motor is available as both an 1197cc, 130bhp version and a 92bhp, 749cc unit.

For the new machine, which clearly has more of a long-distance touring intention, the bigger motor seems most likely to be used, although Aprilia could opt to offer two models.

Re: 2012 motociklai

Posted: 06 Feb 2012, 19:17
by tckd
tai siton temon nugula dar debesis kelioniniu kuvaldu an 2012

litrinis Veršiukas 1000. skaitau ir apriljos konkurentas labai.

Image

gonda crosstourer 1200, supertenere draugelis labai?

Image

Re: 2012 motociklai

Posted: 06 Feb 2012, 19:18
by wundis
nzn man tas kostminio laivo "Aprilia" sonas...

imho motociklas is sono turetu atrodyti mazdaug taip:
Image]
o ne taip
Image

Re: 2012 motociklai

Posted: 07 Feb 2012, 00:10
by tckd
zodziu viska susumavus tai touringo an litru metai (is bedos tiks ir ne an litro bele touringas)
tie kur sako kad ziedometai tai te loxeliai is kaimo.

Image

Re: 2012 motociklai

Posted: 07 Feb 2012, 00:16
by Yvl
ehehehe prisiminiau kaip kadais vienam veikejui shita grozi padovanavajom:
Image

Re: 2012 motociklai

Posted: 08 Feb 2012, 14:05
by Wobbler
Aah karamba prisiminiau: gi 2012'ais pamatysim baby MV Agusta.

Motociklizmo pasaulio Kylie Minogue - daili isvaizda, grakstus sudejimas ir grazi sikna. Negaliu sulaukt!

Re: 2012 motociklai

Posted: 16 Mar 2012, 23:20
by El Traxo
Honda, atsižvelgusi į "prosby trudiaščichsia" ir į tai, kad 2012 - žiedo metai, siūlo kainų mažėjimo metą.
Anonsuota 2012 m. modelio CBR125R lentynos* kaina, kuri iškonvertavus valiutas yra ...... ~6100Lt.
Ką į tai konkurentai? Batkos minskų gamykla vėl raunasi plaukus? Agrotiekimas rimtai svarsto išsiparduoti ir užsidaryti. :albino:

Image

* lentyna Indijoje

Re: 2012 motociklai

Posted: 25 Mar 2012, 14:30
by ezhiukas
vakar patestdraivintas Victory High Ball
Image

Motocikliukas atrodo graziai, bet turiu pripazinti kad is 106" motoro tikejausi daugiau traukos. Kazkaip pasuki gaza, tai jis panasu kad biski susimasto, o tada pradeda vaziuot. Gal ir normalu, gal per daug tikejausi. Bet susidare toks ispudis kad paskutiniai testuoti harliai valino kur kas geriau. Tiesa, pas juos motorai biski pabombinti buvo, 103" deuce su screaming yvl galvom ir xz kaip bombintas wide glide. Beje, labai keistai atrodo zydros spalvos spidiko apsvietimas :gayfight:

Re: 2012 motociklai

Posted: 25 Mar 2012, 16:56
by El Traxo
Prie spydiko apšvietimo turiu žydrų led'ų rinkinį aplink rėmą ir ratus :hippy:

Re: 2012 motociklai

Posted: 25 Mar 2012, 17:05
by ezhiukas
ai, kas dar patiko, tai labai kulturingai sumontuotas tepalo radiatorius. Graziai, tarp remo vamzdziu, is sono praktiskai nesimato.

Re: 2012 motociklai

Posted: 25 Mar 2012, 17:25
by Teo
ezhiukas wrote: Beje, labai keistai atrodo zydros spalvos spidiko apsvietimas :gayfight:
negrai labai mėgsta visokius blizgučius ir pašvietimus - gal jiem ir orientuotas modelis?

Re: 2012 motociklai

Posted: 25 Mar 2012, 17:28
by Teo
El Traxo wrote:
Arpilija :) Caponord 1200 pristatyta bublikai. Dar vienas konkurentas Multistradai ir gal Supertenerei. GSui skaitau nekonkurentas.

taip išeina kad Bonduelis aplenkė laiką 7 metais, 2005 metais paleidęs Ulysą. tik gaila kad jau nebegamina...

Re: 2012 motociklai

Posted: 25 Mar 2012, 18:06
by storms
a ko mes nepasnekam apie sita modeliuka?
http://www.honda.co.uk/motorcycles/adve ... osstourer/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: 2012 motociklai

Posted: 25 Mar 2012, 18:17
by ezhiukas
laukiam kol Vito suorganizuos nauju hondu testdraiva, tada snekesim :)

Re: 2012 motociklai

Posted: 25 Mar 2012, 18:18
by El Traxo
storms wrote:a ko mes nepasnekam apie sita modeliuka?
http://www.honda.co.uk/motorcycles/adve ... osstourer/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vakar pasedėjau. Overall atrodo :thumbright: Gal tik kiek sunkokas - apie offroadus galima pamiršt.
Įdomiausia išbandyti su duall clutch ir bėgių mėtymu ant renkenos. Testraidas užbukintas :ameba: