Page 1 of 1

Reikia mamos

Posted: 12 Feb 2012, 17:12
by El Traxo
Laba diena, ratavokit!
Su sąlyga, kad manoji užsilenkė (M2N Asus SLI Deluxe), paimčiau už kažkiek pinigų veikiančią mamą su AM2 slotu arba kitokią mamą, kartu su prosu.

Re: Reikia mamos

Posted: 19 Feb 2012, 21:03
by El Traxo
Su sąlyga, kad sena mama neapsireiškė, teko padaryti upgreidą.
Lieka keitimui į alų:
1. Athlon64 X2 5200+
2. 2 plyteles (2x1GB) Corsair XMS DDR2

Image
Image

edit: dar yra du vienetai MSI NX 8600GT už 100 pegenų
Image

Re: Reikia mamos

Posted: 20 Feb 2012, 08:17
by mindaugasa vol.2
o kodel ant elektronikos parasyta msi, o nupiestas tai traxas?

Re: Reikia mamos

Posted: 20 Feb 2012, 08:44
by storms
100 lt uz 2MSI+Trax ar uz 1?

Re: Reikia mamos

Posted: 20 Feb 2012, 09:19
by Arvis
o kiek alaus uz tas dvi crosshair juosteles noretai ?

Re: Reikia mamos

Posted: 20 Feb 2012, 09:55
by El Traxo
storms wrote:100 lt uz 2MSI+Trax ar uz 1?
Frakcijos nariams - už abu. Jamant koNplektą SLI jungtis dovanų :)

Re: Reikia mamos

Posted: 20 Feb 2012, 10:18
by storms
pazhesiu ka pas mane mama sako. greiciausiai reik imt

Re: Reikia mamos

Posted: 20 Feb 2012, 10:32
by Dzuku_Briedzis
tai kai geimai suksis... jei su SLI

Re: Reikia mamos

Posted: 20 Feb 2012, 11:26
by M`BaubZ
dar gerai elektros skaitliukas suksis :) storms, pažiūrėk, ką ir maitblokis sako.

Re: Reikia mamos

Posted: 20 Feb 2012, 22:45
by zil130
Traxa junk trifazį, nes lups srovę, cruščiovkėj laidai išsilydis.