Page 1 of 1

Pirmas postas sporto skyrelyje

Posted: 24 Jun 2006, 11:01
by Username
Hahaha :D


Nu siandienos zinios tokios: Rossis turi problemu su savo ranka, todel abejoju ar gerai pasirodys gonkese.....bet gal ir bus kazkas idomaus.


MotoGp gonkes sestadieni, 15h

Posted: 24 Jun 2006, 15:46
by gonzas
nu i nx finishas..................................

Posted: 24 Jun 2006, 15:55
by Username
Komikai, visishki komikai.......geda blia

Posted: 26 Jun 2006, 11:20
by w919
pazejau kartojima, patiko. nieko juokingo nematau.

Posted: 26 Jun 2006, 11:25
by Username
w919 wrote:pazejau kartojima, patiko. nieko juokingo nematau.

Auksto lygio gonkes? shvariai graziai kovojo, be klaidu, ir greiciausias nugalejo? :D


Aisku patiko nes del gondos pergales gi! :)


off topic kompromato: waijduli, a tau neatsibodo sirgti uz ta pati gamintoja? :roll: :wink:

Posted: 26 Jun 2006, 11:36
by w919
gonkes auksto lygio, nebent kasnors irodytu kitaip. vadinti klounais SBK ir AMA cempionus reikia tureti smegenu.
kad dvi Hondos ant podiumo - beabejo malonu, bet jeigu butu laimejes Edvardsas buciau apsidziauges labiau. sirgt neatsibodo nes yra intriga (skirtingai nuo McLaren formulej).
a tu kaipmatau sitom uzuominom ruosi dirva sirgimui uz Kawasaki? :D

Posted: 26 Jun 2006, 11:58
by Username
w919 wrote:gonkes auksto lygio, nebent kasnors irodytu kitaip. vadinti klounais SBK ir AMA cempionus reikia tureti smegenu.
kad dvi Hondos ant podiumo - beabejo malonu, bet jeigu butu laimejes Edvardsas buciau apsidziauges labiau. sirgt neatsibodo nes yra intriga (skirtingai nuo McLaren formulej).
a tu kaipmatau sitom uzuominom ruosi dirva sirgimui uz Kawasaki? :D
Pilotu lygio ivertinimas pareina ne nuo ju praeities o nuo ju esamu veiksmu. O kas ta AMA arba SBK? Pries motogp tai vaiku darzelis, ir kaip pasirodo yra ir klounu tarp ju. Nereikia pamirsti kad lyginama su kitais motogp profesionalais, ne su gatves kaubojais kokiais nors.Pvz F1 klounas yra Y.Ide nes tokias nesamones dare kad gavo bana ir ismete ji is F1. Neziurint i tai jog jis buvo Japonijos touring car champas or smth.Kitas lygis, kiti ivertinimai.

O as, kaip tu nepastebejai, jokiu dirvu neruosiu, ir priesingai negu nekaikurie asmenys, megaujuosi ivairiais gamintojais :lol:

Posted: 27 Jun 2006, 14:02
by w919
as nesutiksiu kad tai yra vaiku darzelis, tai yra pasaulinio lygio varzybos ir ten vaziuoja pasaulinio lygio sportininkai.
tai kad Rosis siuo metu nepavaro reiskia kad komandos+raiderio paketas yra silpnesnis uz esancius pirmoje vietoje i ta ieina ir mechanines problemos (chatteris ir dnf) ir raiderio klaidos ir nesekmes (luzes riesas). siuo momentu jie yra silpnesni ir tai atsispindi komandu rikiuoteje.
tuo tarpu jeigu tu nori imti kazkoki superabsoliuta kas yra kruciausias, tai as teigiu kad rosis yra totalus suskis pries storms. priestaraujanciu bus?

Posted: 27 Jun 2006, 16:36
by Username
w919 wrote:as nesutiksiu kad tai yra vaiku darzelis, tai yra pasaulinio lygio varzybos ir ten vaziuoja pasaulinio lygio sportininkai.
tai kad Rosis siuo metu nepavaro reiskia kad komandos+raiderio paketas yra silpnesnis uz esancius pirmoje vietoje i ta ieina ir mechanines problemos (chatteris ir dnf) ir raiderio klaidos ir nesekmes (luzes riesas). siuo momentu jie yra silpnesni ir tai atsispindi komandu rikiuoteje.
tuo tarpu jeigu tu nori imti kazkoki superabsoliuta kas yra kruciausias, tai as teigiu kad rosis yra totalus suskis pries storms. priestaraujanciu bus?
Mastelis mastelis, paimk kita masteli.

Ir idomu kas greiciausias kaip zmogus, o ne kas greiciausias esamu momentu prie esamu salygu ivertinus kreshus.Man tai dzin kad haydenas nei karto nekrasino ir tokiu budu jis daug geresnius rodiklius turi negu rossis kuris kreshina, bet haydenas nei karto nesugebejo per si sezona normaliai laimeti, pastoviai ji lenkia visi.Tai anoks cia ir gerumas.


P.S. Ale prie ko cia kazkoks storms tai nesuprantu...tai minde davai paimk tada ir lygink ji su Haydenu! :D

Posted: 27 Jun 2006, 16:46
by w919
as siulau motogp panaikint tasku sistema ir ysteigti vyr. teisejo pareigybe (balsuoju uz yuzefa) - bent butu teisybe! taipogi isdalinti visiem motociklus ervienas kad butu lygios salygos. ir ratukus ju shonuose kad rosis nenugriutu.

:)

Posted: 27 Jun 2006, 16:52
by Username
w919 wrote:as siulau motogp panaikint tasku sistema ir ysteigti vyr. teisejo pareigybe (balsuoju uz yuzefa) - bent butu teisybe! taipogi isdalinti visiem motociklus ervienas kad butu lygios salygos. ir ratukus ju shonuose kad rosis nenugriutu.

:)

Bijau kad eilini karta tave uzjuoks :lol: Siaip tasku sistema yra gerai, bet toli grazu ji neparodo kas greiciausias, yra daug aplinkybiu kurios situacija pakoreguoja.

O ir Rossiui manau nereikia ratuku, ania? Is esmes turetu greitai atsigriebti ir nebebus Honda pirma ir staiga Rossis pasidarys greiciausias kai tik tasku tures daugiausiai (o kol jis tu tasku daugiausiai neturi, tol jis yra letas ir greit vaziuot nemoka) :lol:

Posted: 27 Jun 2006, 17:05
by w919
ot man pasidare idomu.. kas parodo kas yra GREICIAUSIAS raideris? GERIAUSIAS motociklas? GRAZIAUSIA boba? ir tt?

Posted: 27 Jun 2006, 17:14
by Vee Crunchy
Hei, kokia razinka, userneimas, bandot cia iskrapstyt :?: Gonkes buvo grazios, rosis yra dievas, o haydas su edvardu yra first class rideriai, period.
Vien jau edvardo performancas po klaidos priespaskutiniame rate daug ka apie ji pasako. O tai, kad ant paskutinio posukio abu padare klaida, nera nieko extraordinaraus. Posukis siauras, o laimet abiem buvo mirties ar gyvybes klausimas. Vienas mire, kitas laimejo.
Ir isvis, tas melandrio, gibernau, capirosio susenjorinimas, o edwardo ir haydeno isjuokimas kitame forume buvo kazkoks nevykes pokstas. Atsiprasyk!

Posted: 27 Jun 2006, 20:28
by Username
w919 wrote:ot man pasidare idomu.. kas parodo kas yra GREICIAUSIAS raideris? GERIAUSIAS motociklas? GRAZIAUSIA boba? ir tt?
VEIKSMAS (trasoje) :D

Posted: 27 Jun 2006, 20:29
by Username
Vee Crunchy wrote:Hei, kokia razinka, userneimas, bandot cia iskrapstyt :?: Gonkes buvo grazios, rosis yra dievas, o haydas su edvardu yra first class rideriai, period.
Vien jau edvardo performancas po klaidos priespaskutiniame rate daug ka apie ji pasako. O tai, kad ant paskutinio posukio abu padare klaida, nera nieko extraordinaraus. Posukis siauras, o laimet abiem buvo mirties ar gyvybes klausimas. Vienas mire, kitas laimejo.
Ir isvis, tas melandrio, gibernau, capirosio susenjorinimas, o edwardo ir haydeno isjuokimas kitame forume buvo kazkoks nevykes pokstas. Atsiprasyk!
No way! Fak ju!

Dievai yra tie kurie super greitai ir gerai vaziuoja, luzeriai yra tie kurie dribineja ir nepasiekia geru rezultatu, arba laimi vaziuodami per zvyra.Taskas blia!

:twisted: :twisted: :D