Page 1 of 1
Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 08:19
by zil130
Susidūriau su problemike.
2T šiek tiek apsitaško išmetamu per dūdą tepalioku.
Vandeniu nenusiplauna (Karčeriu neplaunu-nesveika).
Kokios rekomendacijos... Fairy?
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 08:27
by tomasn
metu atradimas

Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 08:42
by wundis
ar draugiskas aplinkai produktas?

Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 08:59
by storms
su salyga, kad esu siek tiek susijes su asfalto bizniu, galiu duot litra
BIO 3010 Valiklio , skirto bitumui ir kitam sh atvalyti nuo klotuvu, vibrovolu, chiumaziku ir tt
su salyga, kad 2strokeris paliubomu patenka i chiumaziku katagorija - turi tikt
http://www.revetement-routier.com/EN/tarremover.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 09:15
by Yvl
Cia kanku kanka, o ne atradimas. Beje kazkodel skaitau, kad brake cleaneriai bun jo pagrindu, ar bent jau sudetyje turi. Kvapai abieju panasus!
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 09:30
by zil130
Storms, imu.
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 11:32
by Username
storms wrote:su salyga, kad esu siek tiek susijes su asfalto bizniu, galiu duot litra
BIO 3010 Valiklio , skirto bitumui ir kitam sh atvalyti nuo klotuvu, vibrovolu, chiumaziku ir tt
su salyga, kad 2strokeris paliubomu patenka i chiumaziku katagorija - turi tikt
http://www.revetement-routier.com/EN/tarremover.html" onclick="window.open(this.href);return false;
storms tu gal susijes su asfalto klojimo bizniu? cia galvojam tokia gatvele nusitiesti... nes duobes jau biski atsibodo
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 11:44
by storms
susijes, taciau nekloju

jei ka kripkis pas Fegda arba Lemminkainen'a
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 11:48
by zil130
Kreiptis pas Rashydą
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 12:07
by Username
nu jo, sitie visi tai zinomi

Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Posted: 19 Mar 2012, 13:48
by storms
zil130 wrote:Storms, imu.
samovyvoz is kioskelio