Page 1 of 1
motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 10:44
by xkuza
Pagarba sportinykams (i rokerEms!)
Noriu tata i rokeriu gretas pristatyt, reik teisiu anam. Kazkada urala, dnepra, iza, java ir gsxr vairavo, niekada nestojo.
Dabar uzmate, kad ateity visokios A2, A3, A15, motokategorijos atsiras, kur norint sest ant normalaus moto reikes perlaikyt egza po 2 metu, sugalvojo legalizuotis.
eksternu tiks.
Kiek pas Sai san? Kur pigu?
Re: motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 10:48
by Dzuku_Briedzis
Tu cia netiesiogiai sai tel numerio klausi?

Re: motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 10:50
by xkuza
Pamirsau, kad diedu forumas cia, per pastaruosius 15 metu niekas kategorijos nelaike;D
Klausiu kur pigu kategorija laikytits
Re: motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 10:53
by Yvl
pigu ten, kur rasi pigiau nei kitur
Re: motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 10:54
by Dzuku_Briedzis
Eini i
http://www.motoakademija.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;
Desinej raso, kad:
A (A1) kategorija - 700 Lt
A( A1) kategorija eksternu 600 Lt
Nezinau ar cia brangu ar ne. Man tai normali kaina
Re: motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 10:55
by Yvl
o man BE reik. va cia tai parke
Re: motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 11:23
by storms
Yvl wrote:o man BE reik. va cia tai parke
turiu. galiu parduot
Re: motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 11:24
by Yvl
storms wrote:Yvl wrote:o man BE reik. va cia tai parke
turiu. galiu parduot
pas tavi notrauka negrazi priklijuota. netink.
Re: motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 12:59
by sai
o. reklama pirmam puslapy, aciu
reikalai prasideda nuo pm, nes su sitom kainom dar priklauso mergaiciu sypsena, briedis neduos meluot

yvelui pigiau
cheers
Re: motomokykla
Posted: 06 Sep 2012, 13:27
by Dzuku_Briedzis
sai wrote:priklauso mergaiciu sypsena, briedis neduos meluot

pamenu tik ta viena, kur viski pilste

Nuo kitko aCiriboju