Page 1 of 32
ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 20:01
by tomasn
skias, kadangi vis ieskau ir ieskau, kuriu bendra ieskojimo tema.
siam kartui paieskomas fiksatorius, ana va toks, kaip nuotraukoj, gamintojas ivardija ji kaip "Circlip SGA 10". gal kas turit uzlaikes ir nori iskeist i alaus ar kefyro litra? arba kur but galima sestadieni toki fiksatoriu nusipirkt?

- IMAG0011.jpg (277.12 KiB) Viewed 5690 times
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 20:26
by sai
paprasyk zilo, maz suvyrins

lygtais yr, tik primink darbo dienoj. bet kuris is sesku geto turetu turet
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 20:30
by tomasn
but gerai susizvejot rytoj, nes daba mocas per visa garaza issitieses guli. alba serviss nedirba ryt?
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 20:30
by mindaugasa vol.2
Ti, fiksuojamas-vidinis diametras 10mm?
mobile mindaugasa
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 20:34
by tomasn
ivardinciau, kad asele 10 mm, o griovelis matyt kokiu 9 mm
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 20:38
by mindaugasa vol.2
Tai kai nustos snig reiks eit iki garazo. Gal per savaitgali issiruosiu?
mobile mindaugasa
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 20:41
by tomasn
heh, einu paaukosiu alaus buteli oro dievams
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 20:52
by storms
pirkau artai albaservise artai agracikyme
kekemis
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 21:17
by mindaugasa vol.2
Nu. Radau. 9 mm vidus. Tik klausimas kur paprasciau suvazinet, i balsius ar i agrotiekima?
mobile mindaugasa
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 21:30
by tomasn
bandysiu ryt agrotiekima, nors ir kaip noretusi pakickint pirmininko deltminske
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 22:16
by wundis
buvo metekoj pilna tokiu prideta
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 22:19
by zil130
Agrotiekime tikrai yra, eini pro melžtuves ir balnus link plūgų ir ties hidraulinėm žarnom prie bobelkų už stiklo rasi
Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 22:25
by tomasn
wundis wrote:buvo metekoj pilna tokiu prideta
o! reiskias reiks ryt vaziuot i rakiski!

kam surio parvezt?

Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 22:47
by tckd
Tai rokiski motokrosas cia kazkada. Skaitau paliubomu reik imt savo xodu

Re: ieskau
Posted: 04 Jan 2013, 23:33
by Motowowere
Pas briedi senekos raktu koplekto dezutej guli keletas fiksatoriu
