Drakonų laikais buvę topiniai Astarų batai. Perkant 2 batus gauni 4. Dvigubai daugiau nei tikiesi.
Išorinis batas pagamintas iš Lorica'os, plastmasės ir aliuminio. Kažkiek kvėpuot gal ir galės
Vidinis batas - štai kur visas gėris. Čiurnos šarnyras palieka nemažą judesių laisvę, bet pasiekus tam tikrą ribą tą laisvę solidžiai apriboja. Tikiuosi išbandyt neteks.
Stebina nedidelis batų svoris bei patogumas dėvint manekeniškai (catwalkas). Platesnis review - prasidėjus sezonui
Kol kas ieškantiems avalynės ir nekreipiantiems dėmesio į jų atgrasų dizainą tikrai rekomenduoju pasidairyti analogiškos poros.