Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 10 Jun 2013, 17:49
cia uzmaciau pas Berza reklamos, galvoju gal reik? (mano salmu prieziura prasiskalbt paralonus kas kiek laiko)
naudojat kas? ka?
less teeth, more tits.
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 10 Jun 2013, 19:56
Šian Bi(r)čo lentoj pamatęs valiklį pagalvojau tą patį, bo garaže apranga džiūsta vangiai, o kas kart tysti namo visą purvo ir kvapų puokštę irgi nestovi.
Vienok viską, ką galėjau, sumečiau į skalbiankę. Iki kito karto.
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 10 Jun 2013, 23:03
hmm jei apie kvapus tai gal tuos salmu valiklius galima naudot batams ir kitkam? nes jei gryzes viska isdziauni tai kita diena ne tik kad sveciai bet ir paciam nesinori i garaza uzeit
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 10 Jun 2013, 23:49
naudoj ir į pitštines. Veikia
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717 Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys
Post
by tomasn » 11 Jun 2013, 06:24
veikia panasiai, kaip odekolonas САША?
±
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 11 Jun 2013, 08:19
Sašos nebandžiau, ale sudėtyje berods yra alkoholio ir šiaip maloniai kvepia
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060 Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:
Post
by mindaugasa vol.2 » 16 Jun 2013, 10:14
Na salmo dezinfekatoriaus batams nebandziau, bet batu odora i salma, tai nuolat. O koks, kitojerankoje, skirtumas? Kokie cia baikeriai, kvapenciom muiliuku galvom?
mobile mindaugasa
cross cojones PC
RobertasRR
125cc tarp koju
Posts: 234 Joined: 18 Jul 2013, 10:07
Location: suvalkija
Contact:
Post
by RobertasRR » 05 Aug 2013, 00:11
laba diena
tema neta, bet labai kaip ir panaši...
gal ką rekomenduoti aprangos vidų išsivalyt?
kiekviena kartą
ir recepto nerandu
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060 Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:
Post
by mindaugasa vol.2 » 05 Aug 2013, 09:49
o kuomi ta vidu istepi? jei vidus neissisega, kad galetum imest i skalbenke, tai pades tik pampersai.
hehe
cross cojones PC