Page 1 of 1
Motociklo valymo priemonės
Posted: 05 Aug 2013, 01:04
by RobertasRR
motociklo valymo priemonės
Kokias valymo priemones rekomenduotut, kad moto ir vėl būtų kaip naujas? ramia sąžine valai bus tik geriau...
turiu pilna dėže priemonių, bet o tačiau kada kur kodėl vargas
vaizdinė medžiaga RR'o

Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 05 Aug 2013, 07:57
by cosmoz
Kemetyl iš Statoil
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 05 Aug 2013, 09:48
by mindaugasa vol.2
pirmoje vietoje: kuo tepti, kad nereiketu valyti?
wurth turi "sauso" tepalo mocu grandinems. 30lt
pamirsi visa ta tepalo, zvyro ir kt. brudo misini.
neklausyk, kai pardavejai aiskina, kad "ir sitas nesitasko" arba ant kaniukes bus parasyta "nelipa dulkes"
bullshitas
nelimpa prie louise esancio "dry lube" arba mineto wurth'inio
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 05 Aug 2013, 10:09
by Wobbler
WD40 + dantu sepetukas
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 05 Aug 2013, 10:12
by mindaugasa vol.2
nefrasas, bo sitas needa gumos (grandines o-ring'u)
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 05 Aug 2013, 10:14
by tckd
grandiniu marmalus ir kitus tepalus plaunu Nefrasu.
is kitos puses gal tikrai pereit prie dry tepalu, nes nxnx. is trecios puses zinau tik viena tepala, kuris tikrai dry tai Motorexo offroad 622.
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 06 Aug 2013, 21:47
by RobertasRR
einam pirkt naują grandinės tepalą.
o tarkim nuvalau nefrasu ar Kemetyl.
po to yra kokia medžiaga padengt "ale vašku" ir švara ilgiau laikosi? gal ką rekomenduotumėt
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 06 Aug 2013, 22:30
by mindaugasa vol.2
grandine ar sake?
tas sausas grandines tepalas ir yra kazkoks parafino pagrindu
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 06 Aug 2013, 22:34
by RobertasRR
šake, ir ale visur ten aplink amortika
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 06 Aug 2013, 22:44
by M`BaubZ
Aš tai gal jau nelaiku parašysiu, bet man wurth nelabai patiko ir dabar labiau patinka belekoks snarglinis motul. Aišku, mažiau už švarą man nedag kas rūpi, bet su wurth arba purkšt kas pusę valandos, arba grandinė būna kieta ir garsiai girdisi.
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 06 Aug 2013, 22:49
by mindaugasa vol.2
baubaz? be to, kad tept, dar reikia ir plaut. isplauni bruda, sutepi. o jei tik ant virsaus varai, tai nelabai
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 06 Aug 2013, 23:39
by storms
heh. Pasakysiu paslaptį - nesu plovęs grandinės. Kas valandą plaut - lopų išmyslas
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 16 Aug 2013, 16:11
by RobertasRR
laba diena
lankiausi nurodytoje vietoje, ir rekomendavo dar tokį valiklį...
geras???
tepalą šį rekomenduojat?

Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 16 Aug 2013, 19:07
by mindaugasa vol.2
siaip wurth visa produkcija yr kokybiska ir jei naudosi, mocas tik aciu pasakys
klausimas yr tik kaina. ana ner pigi
tepalas - tas pats
Re: Motociklo valymo priemonės
Posted: 16 Aug 2015, 16:34
by El Traxo
Patiko tipsai. Dali naudoju, kazkiek naujo:
Tapatok