Page 1 of 1

Minde, nupirk man sita!!

Posted: 05 Oct 2006, 16:24
by w919

Posted: 05 Oct 2006, 16:40
by Vee Crunchy
[-o<

good choice, dammit

Posted: 05 Oct 2006, 16:55
by Username
good price!

Posted: 05 Oct 2006, 20:52
by zhaltas
he!
Lempos uztuninguotos!
Dusles kreivos!
Padangos plikos!
Stapdzei pas elementaria kiaule didesni!
dar Honda :puke: griuves shimtu proc ir dar ish amerikos!!!
an klaustuko dar ar dokai tvarkingi... #-o

:puke: :puke: :puke:

Posted: 05 Oct 2006, 22:49
by mindaugasa
jeah! zaltui minusas kaip per sviesta nuejo!!!

Posted: 06 Oct 2006, 09:29
by efk0nas
Va, taip reik pavaryt! Tada jokie lietūs Kačergoj nebaisūs :mrgreen:

http://www.metacafe.com/watch/254352/video/

Posted: 07 Oct 2006, 18:25
by Night
Is emociju atrodo kad ir jam paciam patiko :)
efk0nas wrote:Va, taip reik pavaryt! Tada jokie lietūs Kačergoj nebaisūs :mrgreen:

http://www.metacafe.com/watch/254352/video/

Posted: 07 Oct 2006, 21:11
by efk0nas
Night wrote:Is emociju atrodo kad ir jam paciam patiko :)
Spėju, tau jo vietoj irgi būtų patikę :mrgreen: