Page 1 of 1

Project CRB 6000 RRR

Posted: 25 Jul 2016, 00:14
by M`BaubZ
Labas vakaras.

Tai ką, įsitaisiau puskarvę. Pavažinėjau pasidžiaugiau, ane.
Ir tada sako, pamojuok artimiausiems trackdėjams gudbai ir čiulpk šūdiną bybį!
IMG_20160724_133146.JPG
IMG_20160724_133146.JPG (26.98 KiB) Viewed 5317 times
Tik ten ne bybys, o variklio (ir slaiderio) varžtas, o ant jo galo
ne šūdai, o sriegiai iš tvirtinimo ausies. net nesuprantu, kaip taip žostkai priskreto.
elektrocheminė svarkė? beždžionė su loktaitu?

Tai jei turit kokių patarimų dėl a lia helikoilų naudojimo, tai prašom, nestesniajtes'

Taip pat gal kas pasidaręs toolsą tiems durniems locknutams, kur variklį iveržia?
reikia >=20 mm vidinio ir ~26 išorinio diametro. mindaugasa?

Pabaigai pastebėsiu, kad nuardyti OEM plastikus, tai eina nx kiek pisnios.
Jaučiu teks prapjaut lempas reisinginiose :racingstreetlegalracing:
DSC_0244.JPG

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 25 Jul 2016, 08:37
by mindaugasa
Tai taip, kazkokius dalykus locknutams dariausi. Paziuresiu. Tai telycaite kuriu gimimo?

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 25 Jul 2016, 08:49
by M`BaubZ
'09

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 25 Jul 2016, 09:03
by wundis
Ar buvo apsiversiavus jau?

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 25 Jul 2016, 19:56
by Motowowere
Tas vamzdigalis nuo landroverio,gerai dezinfekok,bo kokia kvaraba roverine isimes :blackeye:

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 26 Jul 2016, 14:26
by storms
Aš turiu cervesto gamintą šūdlockutsnwrenchą
kakalinas, bet darba daro
jei reikia - galiu parvežt motionpro kakutį, bet kainos
ir iš vis - nx tu tę lendi? pisi 1,5 veržtą į 1,25 žingsnio skylę ir ramu

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 28 Jul 2016, 20:52
by devil_racer
aš senam rr'ui dėjau ilgesnį varžtą su veržlę ir tiek žinių. Per 4metus variklio nepamečiau :)

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 29 Jul 2016, 09:36
by M`BaubZ
nekošer.

su voveriaus, balsių primityviųjų technologijų parko ir Jėzaus Aukščiausiojo pagalba sutvertas puikus HRC toolsas.
kitą savaitę dar ateis krūva racing/track blingo, tai pasitūsinsiu garažiuky. po to likusį sezoną, kaip ir priklauso, :popadu:

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 12 May 2020, 14:33
by M`BaubZ
Laba diena.

Išsiregistruoju iš kampelio. Parsidavė kažkaip.
20190323_153205.jpg
Kadangi šiais laikais aplink vien šūdai, vėl norisi šūdabridžio :greblys:

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 12 May 2020, 23:51
by inter
Bet tai paskutinius 4 metus nedaug veiksmo su honda vyko. Tai apibendrinant liudnas ir nuobodus motociklas? Taaaip...reikia tau italo.

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 13 May 2020, 07:12
by M`BaubZ
nu biškį forumjookas išjungtas buvo.. bet šiaip, tai taip. reikia.

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 13 May 2020, 15:49
by storms

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 19 May 2020, 23:55
by tckd
A ko zaliamarge ne oem zalia?

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 20 May 2020, 09:05
by M`BaubZ
nu įdedu ir žalią atmimimui
image002.jpg

Re: Project CRB 6000 RRR

Posted: 26 May 2026, 11:05
by M`BaubZ
blem, koks fainas cbras buvo..