Page 1 of 1

2007-uju planai

Posted: 11 Nov 2006, 21:33
by mindaugasa
lbadiena,
cia bus planas, kad butu paskum geda, jei nepadarysiu.
kas nori, uz 20lt. gali patalpinti savo plana.

Mano planas 2007-iesiems

1. suvaziuoti i IoM TT gonkes
2. sudalyvauti motospirinto (o gal dar kokios bus?) gonkese ()
3. ishmokti vairuoti stabdziais posukyje ()
4. baigt myzt ir perstabdyti pries kiekviena posuki

planas bus papildytas, pataisytas. kadangi dabar kazko neprisimenu

aciu.

Posted: 11 Nov 2006, 22:32
by Username
Stabdymas galiniais stabdziais posukyje labai smagus dalykas ir kazkaip net automatiskai gaunasi. As ta pajutau aukstadvario trasoje, kur reikia suktis letuose astriuose posukiuose.Labiau padeda "uzsukti" mota.

Posted: 12 Nov 2006, 17:22
by mindaugasa
Username wrote:Stabdymas galiniais stabdziais posukyje labai smagus dalykas ir kazkaip net automatiskai gaunasi. As ta pajutau aukstadvario trasoje, kur reikia suktis letuose astriuose posukiuose.Labiau padeda "uzsukti" mota.
cia yra nuostabus neatitikimas! storms taip pat aiskina, kad drozia galinius stabdzius. bet taciau, viso pasaulio gonshichikai aiskina, kad reikia mint ant priekiniu. tuomet, susipaudziant shakems, keiciasi pakabos geometrija i "astresne" ir baikas "staigiau" sukasi

nu?

Posted: 12 Nov 2006, 17:39
by Username
velgi pasikartosiu, esme yra kokie posukiai. Visas pasaulis siaip kartingo trasose dazniausiai NEvazineja. Normaliose trasose ir valdymas kitoks, tenais ir stabdymai kitokie.

Kazkur buvo klipukas kur japonas su streetu slalome vare, tai jeigu gerai pamenu, galini stabdi jis ten maige ofigienai :)

Posted: 13 Nov 2006, 09:19
by storms
mindaugasa wrote:
Username wrote:Stabdymas galiniais stabdziais posukyje labai smagus dalykas ir kazkaip net automatiskai gaunasi. As ta pajutau aukstadvario trasoje, kur reikia suktis letuose astriuose posukiuose.Labiau padeda "uzsukti" mota.
cia yra nuostabus neatitikimas! storms taip pat aiskina, kad drozia galinius stabdzius. bet taciau, viso pasaulio gonshichikai aiskina, kad reikia mint ant priekiniu. tuomet, susipaudziant shakems, keiciasi pakabos geometrija i "astresne" ir baikas "staigiau" sukasi

nu?
as galinius droziu isvaziuodamas :p

Posted: 13 Nov 2006, 09:30
by w919
as tai ieidamas visada pasistatau kumsciu.