universalus patarimai del galios padidinimo
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
universalus patarimai del galios padidinimo
cia yra nebrangiu irengimu ir patarimu, kaip ishgauti daugiau AG ish jusu motociklo:
1. irengimas: power chip ish ebejaus, kuris prideda ~10AG
A guy at work got a similar item for his car, to boost hp. Was total bs, as expected. He was sent a 10p resister to put in the wiring to the auto choke(cold start) for the fuel injection, so that the car basically ran with a bit more fuel in the mixture to get 'More Power'. Actually the car did seem a bit nipier, but it seems like a crap idea and cant be good for the engine surely.
--------------------------------------------------------------------------------
Well at least he got a resistor! I had a friend back in TX who swore that it worked! We opened the little box and it was empty except for the wire from one connector to the other! What a load of crap! Snake oil is all they are!!Don't waste your money on that sh!t!!!
sekmes
1. irengimas: power chip ish ebejaus, kuris prideda ~10AG
A guy at work got a similar item for his car, to boost hp. Was total bs, as expected. He was sent a 10p resister to put in the wiring to the auto choke(cold start) for the fuel injection, so that the car basically ran with a bit more fuel in the mixture to get 'More Power'. Actually the car did seem a bit nipier, but it seems like a crap idea and cant be good for the engine surely.
--------------------------------------------------------------------------------
Well at least he got a resistor! I had a friend back in TX who swore that it worked! We opened the little box and it was empty except for the wire from one connector to the other! What a load of crap! Snake oil is all they are!!Don't waste your money on that sh!t!!!
sekmes
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
As kitaip ziurau
(jei jau turi moca tai saibu ant benzo turi -cia FAKTS)
Pateikiu 'saibos' iliustracija:

O vat as ziurau kiek galima su kuro baku nuvaziuoti, be daPildymo, bo pvz visai neidomu, jei kur nors Labanoro girioje uzsibaigs brangus lasai lakaus skyscio! - taigi, kartoju klausima!
Kiek tai atsiliepia kuro sanaudoms!?
(jei jau turi moca tai saibu ant benzo turi -cia FAKTS)
Pateikiu 'saibos' iliustracija:

O vat as ziurau kiek galima su kuro baku nuvaziuoti, be daPildymo, bo pvz visai neidomu, jei kur nors Labanoro girioje uzsibaigs brangus lasai lakaus skyscio! - taigi, kartoju klausima!
Kiek tai atsiliepia kuro sanaudoms!?
—
didzhej
didzhej
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Utenos rajonas yra Å¡iaurės rytų Lietuvos pakraÅ¡tyje ir ribojasi su AnykÅ¡čių, RokiÅ¡kio, Zarasų, Ignalinos ir Molėtų rajonais.mindaugasa wrote:labanoro girioj? laba-noro girioj?
Rajonas apima 1229 km² plotą. Apie 368 km² sudaro miÅ¡kai. Rytiniame pakraÅ¡tyje dunkso didžiulė Ažvinčių ir Minčios giria (247 km²), į pietus nuo KuktiÅ¡kių ir SaldutiÅ¡kio prasideda Labanoro giria (480 km²).
Utenos rajonas - vienas gražiausių ir įdomiausių Lietuvoje. Dėl to pietrytinė jo dalis su gražiausiais puÅ¡ynais, ežerais ir upeliukais pateko į 1974 m. įkurtą AukÅ¡taitijos nacionalinį parką. Ar daug rajonų gali pasigirti turį 186 ežerus? Čia lyg plati upė giliai tarp slėnių įsigraužęs Tauragnas, giliausias (60,5 m) ir aukÅ¡čiausias virÅ¡ jūros lygio (165 m) iÅ¡kilęs Lietuvos ežeras. Čia ir AlauÅ¡as, garsėjantis vandens skaidrumu ir ilgais atabradais. Čia tarp puÅ¡ynų pasiklydęs, net 16 kilometrų iÅ¡tįsęs Aisetas ir daugybė kitų ežerų bei ežerėlių.
:!: Kaip matote, potencialus 480 km² ant pasiklydimo, nesinoretu. Taip?
Taigi, Jus norite pasakyti, kad neturite atsakymo?VELNIAS wrote:nezinau
—
didzhej
didzhej
Mh... netikiu!
arba tu blogas vairuotojas ir pisi prota vaziuodamas.
As vazineju su 189AG dabar, bet isnaudoju gal 50%, a to ir maziau. Delto man niekas nepypina, ramiai vaziuoju ir pasiekiu taska B saugei (kiek tai priklauso nuo manes).
Beto nesu stropus vairuotojas ir jei milicininkas sedetu pas mane ir baustu uz nusizengimus, gauciau 23235345 balu per diena. Bet AG neisnaudoju, kaip NEKURIE!
arba tu blogas vairuotojas ir pisi prota vaziuodamas.
As vazineju su 189AG dabar, bet isnaudoju gal 50%, a to ir maziau. Delto man niekas nepypina, ramiai vaziuoju ir pasiekiu taska B saugei (kiek tai priklauso nuo manes).
Beto nesu stropus vairuotojas ir jei milicininkas sedetu pas mane ir baustu uz nusizengimus, gauciau 23235345 balu per diena. Bet AG neisnaudoju, kaip NEKURIE!
—
didzhej
didzhej
