Page 1 of 1
Help!
Posted: 05 Jul 2006, 10:25
by storms
taigi situacijos esme:
po avarijos (draudiminio ivykio) buvo apgadintas salmas. draudimo kompanija acsisako kompensuoti 100 proc salmo vertes.
samprotavimas: kiek zinau po motoavarijos salmas turi buti keiciamas nauju
klausimas: kaip draudimui tai argumentuotai irodyt?
parkes esme: sportinis idomumas/kad kitiems butu lengviau/pinigai
Posted: 05 Jul 2006, 11:10
by Vee Crunchy
nu ble, cia gera parke.
Tu privalai sukurti precedenta, kad paskui ir mums naujas shoejas nupirktu.
O kaip - nzn. Gal but jiems reiketu pateikti salmo manuala, kur sakoma, jei sakoma, kad po avarijos raik pirkt nauja?
Bet as bijau, kad tau gali pasiulyt nusipirkti nenauja nedauzta salma
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 05 Jul 2006, 11:12
by storms
nagi pabrowsinam draugishkai
gal ka rasim
Posted: 05 Jul 2006, 11:16
by Jordis
mano argumentai kad po avarijos salmas turi buti keiciamas buvo priimtas taip: vaziavai ne su nauju salmu, chekio kad jis pries diena pirktas neturi, reiskia skaiciuosim nusidevejima, tai teks pirkti nenauja bet dar nedauzta salma. plius ateme sena grauztuka
ateme 50% vertes
Posted: 05 Jul 2006, 11:34
by Vee Crunchy
Jordis wrote:..vaziavai ne su nauju salmu, chekio kad jis pries diena pirktas neturi, reiskia skaiciuosim nusidevejima, tai teks pirkti nenauja bet dar nedauzta salma. plius ateme sena grauztuka
ateme 50% vertes
here we go..
Posted: 05 Jul 2006, 13:11
by Username
Mano salmas viduje po avarijos skilo, gal ir tavo skilo? Tada su konstrukcija galima kazkaip irodyti kad taip ir turi buti (kas yra tiesa). Mazdaug kaip airbagai, vienkartiniam panaudojimui.
Posted: 05 Jul 2006, 14:48
by gonzas
kazi o nuo airbagu irgi skaiciuoja nusidevejima ir paskui uzh naujus liepia susimoketi pa polnoj katushke?
cia siaip reiktu kreiptis ishaishkinimo i draudiku biura or smth....