Page 1 of 2
mcusa.com 2007 WR450F/250F First Ride
Posted: 29 Dec 2006, 03:46
by w919
http://www.motorcycle-usa.com/Article_P ... 117&Page=1
<...>Yamaha's research shows that 29% of WR owners actually race their bikes<...>
Posted: 29 Dec 2006, 04:06
by didzhej
Posted: 29 Dec 2006, 04:06
by Renaz
Va toks, tai butu geris!
Posted: 29 Dec 2006, 04:19
by Rashyd
8800 euro toks geris fokietyne... daugokoka...
Beje viciunams biznis neeina, kad webui babkiu nier?? kas man dalis gerai vez?
http://www.yamaha-lietuva.lt/
Posted: 29 Dec 2006, 04:23
by didzhej
Tai tada rinkceusi KTM
Posted: 29 Dec 2006, 04:24
by Renaz
Skaitau, kad suzas irgi butu gerai. Turim gera vietini dyleri ne uz brangiai. Galima sakyt "saviaka". Bet ant to irgi negali stayt, bo vdrug pervilios konkuruojanti firma. Negi keisi kas puse metu mocus del Vee lipimo karjeros laiptais?
Tuo paciu paklausiu Vee. Uz kiek tave butu galima nupirkt, kad pradetum kraut ant Suzukio ir slovint pvz Yamahos didybe? Parasyk!
Posted: 29 Dec 2006, 04:24
by Renaz
didzhej wrote:Tai tada rinkceusi KTM
Manau KTM dar kitokios kainos...
Posted: 29 Dec 2006, 04:26
by didzhej
http://www.ktm-lietuva.lt/images/Index.html
Kainos didesnes, bet motociklas fysnesnis.
Posted: 29 Dec 2006, 04:30
by Rashyd
svarbu zmogus geras, px ka giria...
cai kita problema, ogi ta, kad suzikas isleistu mota verta WR450 ar KTM'o kokio nors 525EX. drz nuo j ugautu i kaili! del kroso neshneku, RM gal geris. bet hard enduro? kur 5-6 begis ir pan?
Renaz wrote:Skaitau, kad suzas irgi butu gerai. Turim gera vietini dyleri ne uz brangiai. Galima sakyt "saviaka". Bet ant to irgi negali stayt, bo vdrug pervilios konkuruojanti firma. Negi keisi kas puse metu mocus del Vee lipimo karjeros laiptais?
Tuo paciu paklausiu Vee. Uz kiek tave butu galima nupirkt, kad pradetum kraut ant Suzukio ir slovint pvz Yamahos didybe? Parasyk!
Posted: 29 Dec 2006, 04:31
by didzhej
Nuskambejo tai kaip: kur automatine pavaru deze... brrr.
Posted: 29 Dec 2006, 04:33
by Renaz
Rashyd wrote:svarbu zmogus geras, px ka giria...
cai kita problema, ogi ta, kad suzikas isleistu mota verta WR450 ar KTM'o kokio nors 525EX. drz nuo j ugautu i kaili! del kroso neshneku, RM gal geris. bet hard enduro? kur 5-6 begis ir pan?
DRZ 4 begiu? ANIA? Negali but!
Posted: 29 Dec 2006, 04:36
by Rashyd
tai sakau, drz kad belenkiek begiu gauna nuo visu wr450 525exc ir husabergu... jis universalas, truxta hardumo. ir kilu perdaug..
vat jei i rm'a ideti begiu ir pan.. butu zverius..
Renaz wrote:Rashyd wrote:svarbu zmogus geras, px ka giria...
cai kita problema, ogi ta, kad suzikas isleistu mota verta WR450 ar KTM'o kokio nors 525EX. drz nuo j ugautu i kaili! del kroso neshneku, RM gal geris. bet hard enduro? kur 5-6 begis ir pan?
DRZ 4 begiu? ANIA? Negali but!
Posted: 29 Dec 2006, 04:37
by didzhej
Renaz wrote:
DRZ 4 begiu? ANIA? Negali but!
Man tai atrodo logiska, nes begiai/perdavimai/pagreiciai/jungimo idle viskas groja, o groja per sekundes, jei padare 4 begiu, tai delto, kad perdavimai geresni nei pas ta pacia 5 begiu deze sujungus 4 begius. Taip pat tai daroma atsizvelgiant i motoro savybes, traukos kreives ir pan. Todel skaitau suzuki padare teisingai, nes neteisingai darydamas prarastu visas rimtas pozicijas krosiniu motociklu gamintoju tarpe, beigi pardavimuose.
Cituoju: viskam turi buti ekonominis pagrindas (c)(R), jei butu blogai, tai ka.. darytu galvojate? Aaaa...
Atsakyk.
Posted: 29 Dec 2006, 04:46
by Renaz
As kazkodel skaitau, akd trumpesni begiai reiskia tai, kad gali vaziuot leciau sudetingose salygose ne droziant sankaba, o isnaudojant variaka jo darbiniame diapozone. Parasykit ar gerai mastau, nes siaip esu fleitistas.
Dar skaitau, kad jei vaziuot greiciau, man su savo nedominuojanciu Dominatorium prie 100 km, noredavosi jungt 6 begi, kurio nebuvo. Kuo tai susije nesuvedu.
4 begiai veda prie tolygesnio, moteriskesnio charakterio, mazesnio sproginejimo bei didesnio juzerfriendliskumo. Skaitau.
Posted: 29 Dec 2006, 04:57
by _hey
didzhej wrote:Renaz wrote:
DRZ 4 begiu? ANIA? Negali but!
Man tai atrodo logiska, nes begiai/perdavimai/pagreiciai/jungimo idle viskas groja, o groja per sekundes, jei padare 4 begiu, tai delto, kad perdavimai geresni nei pas ta pacia 5 begiu deze sujungus 4 begius. Taip pat tai daroma atsizvelgiant i motoro savybes, traukos kreives ir pan. Todel skaitau suzuki padare teisingai, nes neteisingai darydamas prarastu visas rimtas pozicijas krosiniu motociklu gamintoju tarpe, beigi pardavimuose.
Cituoju: viskam turi buti ekonominis pagrindas (c)(R), jei butu blogai, tai ka.. darytu galvojate? Aaaa...
Atsakyk.
kolega nemaisykite prasau sportinio inventoriaus su recreacine sportine priemone
keturi begiai tam, kad gautum max jegos prie mazu greiciu - krose kaip zinia dideliu tiesiuju nera :!:
o vat katm exc jau turi tuos pacius 5-6 begius, apie ka ir shnekama.