Page 1 of 1
honda dalys link'as
Posted: 06 Jul 2006, 23:20
by mindaugasa
sveiki,
skaitau 18svaru (+keli svarai us shipinga) uz original genuine oem honda priekiniu kaladziu konplekta yra neblogai. versus ~440lt is saitekos.
siuncia staigiai. turi stufo ivairiom hondom.
bet galit ir nepirkti
www.davidsilverspares.co.uk
Posted: 06 Jul 2006, 23:41
by Username
o kawasaki?
Posted: 07 Jul 2006, 08:56
by mindaugasa
Username wrote:o kawasaki?
nzn.nzn.nzn.nzn.nzn.
edit:
http://www.mct-lohmann.de/index2.htm
kazkas linka kwako daugiau
Re: honda dalys link'as
Posted: 08 Jul 2006, 00:05
by Qu'est ce que c'est
mindaugasa wrote:sveiki,
skaitau 18svaru (+keli svarai us shipinga) uz original genuine oem honda priekiniu kaladziu konplekta yra neblogai. versus ~440lt is saitekos.
siuncia staigiai. turi stufo ivairiom hondom.
bet galit ir nepirkti
www.davidsilverspares.co.uk
kaina nebloga, bet yr paprastesniu budu isgyt Lucas kaladeliu uzh ~100 lt. w gali patvirtint :?
Re: honda dalys link'as
Posted: 08 Jul 2006, 08:48
by mindaugasa
Qu'est ce que c'est wrote:mindaugasa wrote:sveiki,
skaitau 18svaru (+keli svarai us shipinga) uz original genuine oem honda priekiniu kaladziu konplekta yra neblogai. versus ~440lt is saitekos.
siuncia staigiai. turi stufo ivairiom hondom.
bet galit ir nepirkti
www.davidsilverspares.co.uk
kaina nebloga, bet yr paprastesniu budu isgyt Lucas kaladeliu uzh ~100 lt. w gali patvirtint :?
o ne, kolega! esme ir buvo, kad reikalingos oem.
jei ne tai, tai uz 70lt motogama turi tureti vesrah, kurios yra kotiruojamos ypac neblogay.
cia as prisiskaiciau forume apie kaladeles, kurios "dirba gerai" ir kurios "ne"
tai motoblokams, su gamykliniais stabdziu diskais, pasirinkimas negausus: hrc (soft arba hard), oem ir vesrah (reikia zinoti koda). cia blogejimo prasme. bet cia ne aplamai gamintojo vertinimas, o konkreciam mocui (st. diskui) taip atsirinko publika
Posted: 10 Jul 2006, 20:20
by Username
Ka cia smulkintis! hrc soft ir viskas!

Posted: 10 Jul 2006, 21:06
by mindaugasa
Username wrote:Ka cia smulkintis! hrc soft ir viskas!

jo. ir kruva pignigu.

Posted: 10 Jul 2006, 21:44
by Username
mindaugasa wrote:Username wrote:Ka cia smulkintis! hrc soft ir viskas!

jo. ir kruva pignigu.

Bet isivaizduoji kaip iskarto aukstadvary laikas pageretu!

Posted: 10 Jul 2006, 22:02
by mindaugasa
asmeniskai as ten spaudziu stabdy lygiai du kartus. taigis speju, kad investicija neatsipirktu!
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 11 Jul 2006, 19:41
by Username
mindaugasa wrote:asmeniskai as ten spaudziu stabdy lygiai du kartus. taigis speju, kad investicija neatsipirktu!
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Aukstadvaris tada nepriot. O kacerga?

Beveik kaip Haydenas
