Page 1 of 6
bekeles ratai TRYS
Posted: 09 Jan 2007, 11:27
by _hey
vazuojam !
startas sausio 13 diena, į Pabradės pusę.
dalyvių registracija nuo 9 val. starto vietos dar nepaskelbė.
reglamentas
cia
registruotis privalu iki 11 dienos, nes ruosiu motociklistams sumazinta kelio knyga.
detaliau
cia
nuotraukos is antro etapo
cia
Posted: 09 Jan 2007, 11:33
by storms
wtf?
"Reikia tik noro vaþiuoti, ưiltesnĆ«s aprangos ir skaitmeninio fotoaparato (bĆ»tina, jei norite dalyvauti Ć
Posted: 09 Jan 2007, 11:35
by Renaz
Advanced publika renkasi! Su skaitmeniniais fotoaparatais! Ne siaip sau. O jei i bala zemyn galva ikrisi. Nostolei. Kas kontpensuos?
Posted: 09 Jan 2007, 11:39
by _hey
px aparatas, bile vaziuokit, visvien nelaimesit

Posted: 09 Jan 2007, 11:41
by storms
o tai ko ten vaziuot, kei nelaimet?
po kelis ten vaziuojama?
ir isvis, ar uztenka benzo?
Posted: 09 Jan 2007, 11:41
by w919
Renaz wrote:Advanced publika renkasi! Su skaitmeniniais fotoaparatais! Ne siaip sau. O jei i bala zemyn galva ikrisi. Nostolei. Kas kontpensuos?
sito pasisakymo is taves nesitikejau!! pasitaisyk!!!
Posted: 09 Jan 2007, 11:42
by _hey
vaziuojama po viena :!: manau, jau didelis - nebijosi.
startuojama kas minute. startuosim arba pirmieji, arba po pro klases.
Posted: 09 Jan 2007, 11:48
by didzhej
masiskumas yra privalumas ypac kaip nesijauti patyres laimetojas!
Posted: 09 Jan 2007, 11:48
by Renaz
w919 wrote:Renaz wrote:Advanced publika renkasi! Su skaitmeniniais fotoaparatais! Ne siaip sau. O jei i bala zemyn galva ikrisi. Nostolei. Kas kontpensuos?
sito pasisakymo is taves nesitikejau!! pasitaisyk!!!
Taisausi. Storms, jei nesugebi susigrabaliot kapeiku kazkokiam skaitmeniniui fotikui, tai kam tau is vis mocas ir kur tu ten vaziuosi tarp vyru su nuliovais dzipais?!
(ar gerai pasitaisiau?)
Posted: 09 Jan 2007, 11:50
by Rashyd
Nevaziuosiu, nes negaliu vaziuot.
Posted: 09 Jan 2007, 11:54
by _hey
del naujos sukuosenos neiseina salmo uzsidet :?:
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 09 Jan 2007, 11:58
by Rashyd
jo, dėl objektyvių ir subjektyvių priežasčių viseto negaliu.
Posted: 09 Jan 2007, 11:58
by didzhej
as nemylou borato, as nekenciu rashydo!!!
edit: uzdejau minusa
Posted: 09 Jan 2007, 12:06
by storms
didzhej wrote:as nemylou borato, as nekenciu rashydo!!!
edit: uzdejau minusa
kurbledzvake?
Posted: 09 Jan 2007, 12:47
by w919
Renaz wrote:w919 wrote:Renaz wrote:Advanced publika renkasi! Su skaitmeniniais fotoaparatais! Ne siaip sau. O jei i bala zemyn galva ikrisi. Nostolei. Kas kontpensuos?
sito pasisakymo is taves nesitikejau!! pasitaisyk!!!
Taisausi. Storms, jei nesugebi susigrabaliot kapeiku kazkokiam skaitmeniniui fotikui, tai kam tau is vis mocas ir kur tu ten vaziuosi tarp vyru su nuliovais dzipais?!
(ar gerai pasitaisiau?)
neblogai! puse pliuso. dabar dar ta bobiska "o jei i bala" pataisyk!