Page 1 of 2
Kas cia per nesamone?
Posted: 12 Jan 2007, 15:21
by didzhej
Taigi stai va, ka pasakysiu.
Nupirkti akuma 'ne sezono metu' neimanoma. Turi populiariausiu markiu, a ir tie ne visi... Turejau pokalbi su 4-iomis parduotuvemis, kurios specializuojasi tik akumuose, rezultatas =0.
Jei ir turi mano moco deklaruojamu gabaritu ir duomenu, tai klemos sumaisytos (pliusai/minusai).
SKIP SAVAITGALIO LINXMYBES.
Kazin ar tik netrina RENAZ svetimu postu!?!??! 
Re: Kas cia per nesamone?
Posted: 12 Jan 2007, 15:23
by Renaz
didzhej wrote:
Kazin ar tik netrina RENAZ svetimu postu!?!??! 
Nia!

Posted: 12 Jan 2007, 15:24
by didzhej
Posted: 12 Jan 2007, 15:26
by Renaz
Nedaryk taip! Neknopromintuok! Nereikia! Aciu!
Re: Kas cia per nesamone?
Posted: 12 Jan 2007, 15:29
by w919
didzhej wrote:Taigi stai va, ka pasakysiu.
Nupirkti akuma 'ne sezono metu' neimanoma. Turi populiariausiu markiu, a ir tie ne visi... Turejau pokalbi su 4-iomis parduotuvemis, kurios specializuojasi tik akumuose, rezultatas =0.
Jei ir turi mano moco deklaruojamu gabaritu ir duomenu, tai klemos sumaisytos (pliusai/minusai).
SKIP SAVAITGALIO LINXMYBES.
Kazin ar tik netrina RENAZ svetimu postu!?!??! 
as galiu parodyti labai paprasta ir patikima mod'a del atvirksciu klemu problemos. buvau FZR600 pasidares - buvo tobulai.
Re: Kas cia per nesamone?
Posted: 12 Jan 2007, 15:33
by Qu'est ce que c'est
didzhej wrote:Taigi stai va, ka pasakysiu.
Nupirkti akuma 'ne sezono metu' neimanoma. Turi populiariausiu markiu, a ir tie ne visi... Turejau pokalbi su 4-iomis parduotuvemis, kurios specializuojasi tik akumuose, rezultatas =0.
Jei ir turi mano moco deklaruojamu gabaritu ir duomenu, tai klemos sumaisytos (pliusai/minusai).
SKIP SAVAITGALIO LINXMYBES.
Kazin ar tik netrina RENAZ svetimu postu!?!??! 
www.akumuliatoriai.lt bandei ?
Posted: 12 Jan 2007, 15:35
by didzhej
As nesu pedantas, bet sitoje vietoje pirkti akuma uz 70 LT ir perdarineti ir paskiau laukti, kada pakeis garantinis mano akuma ir isideti ji atgal, vietoje pirkto netinkamo ... taip kaip reikia ir ten kur reikia... skaitau mazohizmas!
[ble ideciau dabar gera mazohizmo scena, bet Renaz uzdraude, aciu Renaz!]
Rasyk.
Posted: 12 Jan 2007, 15:39
by w919
didzhej wrote:As nesu pedantas, bet sitoje vietoje pirkti akuma uz 70 LT ir perdarineti ir paskiau laukti, kada pakeis garantinis mano akuma ir isideti ji atgal, vietoje pirkto netinkamo ... taip kaip reikia ir ten kur reikia... skaitau mazohizmas!
[ble ideciau dabar gera mazohizmo scena, bet Renaz uzdraude, aciu Renaz!]
Rasyk.
ne perdarineti kazka, o pasidaryti super kulturingus, kaipo gamyklinius, prailginimus laidams, su graziais antgaliais, kurie prisisuka abiejuose galuose varztais ir nepablogina nei estetinio vaizdo nei moralinio komforto. man tai labai patiko. o tu mane zinai - jeigu man tiko toks negamykliskumas vadinasi ok.
Posted: 12 Jan 2007, 15:40
by didzhej
Pistis tam ir delto, kad kazkokie pimpiai neturi akumu? - super sado-mazo!
Gaila savaitgalio, bet sian 19.00 einu i teatra! Tai biski kulturinsiuosi, o dirbti per nakti, tam, kad isvaziuoti 8.45 ryte i starta... NU NE, ACIU!!!
Re: Kas cia per nesamone?
Posted: 12 Jan 2007, 15:41
by didzhej
Taip! Ten buvo paskutinis sansas ka nors gauti.
Sake duosime tau toki kokio reikia 7Ah...

vietoje 12Ah... sakau, o bet taciau...? Jie sako: nu tai uzsistumsi jei nuses!
Thnx uz jaudulil
Posted: 12 Jan 2007, 15:45
by w919
ble. padaryt tuos laidus (turiu ir laida ir, atrodo, galiukus, jei ka senukuose 40 ct kainuos) uztrunka 1 min. nu kaip nori.

akuma paskolinciau savo, bet kiek ten Ah nezinau. cia jeigu realiai nekantrauji vaziuot. jei ne tai aisku px.
Posted: 12 Jan 2007, 15:47
by Yvl
pamenu vaikystej pas seneli ИЖ-56 liulkoj budavo ikontempliuotas zhigulio akamuletorius!
Ze miadzhik of elektrisiti (©Storms)
Skaitau, shaldytuvui reikia liulkos :?:
Parashyk!
Posted: 12 Jan 2007, 15:47
by didzhej
Jei nevaziuosiu pakilsiu pries savo mamuka akyse!

jei vaziuosiu.. nepakilsiu. Liksiu vietoje.

sprendimas!
Posted: 13 Jan 2007, 01:28
by Audrius z
didzhej wrote:Jei nevaziuosiu pakilsiu pries savo mamuka akyse!

jei vaziuosiu.. nepakilsiu. Liksiu vietoje.

sprendimas!
Skaitau mamukas perejo y "AS perjungiu radijo stoty" lygi, pagarbailestis...
Keisti tie keistuoliai, ane, donce? ;)
Posted: 13 Jan 2007, 01:34
by didzhej
Realiai ir atsakau ir palaikau.
Taip ir neueisiu miegodamas grauzdamas save, kad padejau kablelio pries antraji "ir"... blin.