Page 1 of 2
Q Aivaras: Padangu montavimas
Posted: 30 Jan 2007, 10:22
by mindaugasa
kaip sprendi padangu permontavima:
a. duodi kazkam permesti ir subalansuoti zu pinigus.
b. tas pat be pinigu
c. pats permeti ir pabalansuoji "is rankos"
d. pats permeti ir nebalansuoji
mane domintu c. variantas: kiek fizishkai, technishkai sunku permontuoti?
Posted: 30 Jan 2007, 10:33
by didzhej
c variante ir balansavimas is rankos, nezinau.. neziau
Posted: 30 Jan 2007, 10:37
by mindaugasa
didzhej wrote:c variante ir balansavimas is rankos, nezinau.. neziau
nezinai...ko?
esu nekarta taip dares ir vaziaves su fyzeriu. paskum perejau i aukstesni lygi. bet problemu nebuvo. girdejau, kad sportynikai aplamai nebalansuoja, bo padangos gyvenimas trumpas.
Posted: 30 Jan 2007, 10:43
by didzhej
gyvenimas trumpas, kas tau tokia nesamone sake?
tiesiog pas juos ratlankiai lygus (isbalansuoti ir is... daryti), o padangos sportines, jau teisingos pareina, del to labai mazas procentas nukrypimu. - kiek sliku masinoms montavau ant geru ratilu, neteko deti svareliu daug (max po 5-10gr.).
Kas del moco, ten biski gal kitaip, bet esme ta pati.
Gyvenimas trumpas.
Susinervinau.
Deciau minusa, jei nesivaldyciau!
Re: Q Aivaras: Padangu montavimas
Posted: 30 Jan 2007, 11:53
by motobiker
mindaugasa wrote:kaip sprendi padangu permontavima:
a. duodi kazkam permesti ir subalansuoti zu pinigus.
b. tas pat be pinigu
c. pats permeti ir pabalansuoji "is rankos"
d. pats permeti ir nebalansuoji
mane domintu c. variantas: kiek fizishkai, technishkai sunku permontuoti?
viska darom patys - montuojam,balansuojam

per varzybas ,jei yra laiko - balansuojam , jei nera - dazniausiai nebalansuojam ,
c - nei fizishkai nei technishkai tai nera sunku,kai igauni kazkokios praktikos - cia ne masinos padanga

) tad montuojasi greitai ir nesunkiai
Posted: 30 Jan 2007, 11:57
by mindaugasa
viskas aisku, aciu.
apsistosim prie c varianto.
DJ: pareina +1 uz minti prasukti vien ratlankius. del svareliu kiekio: geros padangos is tiesu nepraso daug svino, buvo po10g. o iprastom po +50 reikia.
beje niekad niekas is montuotoju nepande pazaisti ir pasukineti padanga ant ratlankio. gal ten gautusi sumazinti svino pvz.
jei rato guoliai tvarkingi, tai speju +/-5g galima subalansuoti "is rankos"
skaitau neblogay, ypac jei neketinama tom paciom padangom vaziuoti visa sezona.
aha!
Posted: 30 Jan 2007, 12:04
by motobiker
mindaugasa wrote:viskas aisku, aciu.
apsistosim prie c varianto.
tik balansyra vistiek patarciau nusipirkti,jei pats montuosi - gatveje su nebanalansuotom vazinet,manau turetu buti nesmagu ant dideliu greiciu...
Posted: 30 Jan 2007, 12:22
by didzhej
mindaugasa wrote:viskas aisku, aciu.
apsistosim prie c varianto.
DJ: pareina +1 uz minti prasukti vien ratlankius. del svareliu kiekio: geros padangos is tiesu nepraso daug svino, buvo po10g. o iprastom po +50 reikia.
beje niekad niekas is montuotoju nepande pazaisti ir pasukineti padanga ant ratlankio. gal ten gautusi sumazinti svino pvz.
jei rato guoliai tvarkingi, tai speju +/-5g galima subalansuoti "is rankos"
skaitau neblogay, ypac jei neketinama tom paciom padangom vaziuoti visa sezona.
aha!
gerai, jau nusiraminau.
Del guoliu, cia turbut negali buti "jei geri", jie turi buti geri, jei blogi - nebus visai kokybes vaziuoti, niekaip.
Posted: 30 Jan 2007, 13:04
by Rashyd
as uz c, gal netgi uz D.
skaitua dabartiniam mano motui nulsi sveiku, kik padanga balansuota purve murkdyti...
Posted: 30 Jan 2007, 16:17
by didzhej
As ir purve, ir ant plento megstu kaip nedreba delto, kad dreba... delto, kad ne! - taigi, balansuoti reikia, o man Dainius pakeite sliaukeles, prasuko ant stenduko, uzdejo balansieriu ir dabar esu laiminGas ir ant purvo ir plente...!
Posted: 30 Jan 2007, 18:12
by mindaugasa
skaitau: pravaziavai purve savaitgali ir gali det vel ant stenduko pas dainiu ir stebeti, kad reikia vel balansuoti.
Posted: 30 Jan 2007, 18:25
by Rashyd
pliusas keliauja kolegai i balsius! nors ne, negaliu 69 sugriaut.. nesiseks!
mindaugasa wrote:skaitau: pravaziavai purve savaitgali ir gali det vel ant stenduko pas dainiu ir stebeti, kad reikia vel balansuoti.
Posted: 30 Jan 2007, 20:35
by mindaugasa
Rashyd wrote:
pliusas keliauja kolegai i balsius! nors ne, negaliu 69 sugriaut.. nesiseks!
mindaugasa wrote:skaitau: pravaziavai purve savaitgali ir gali det vel ant stenduko pas dainiu ir stebeti, kad reikia vel balansuoti.
aciu uz trapios pusiausvyros issaugojima!
Posted: 30 Jan 2007, 20:52
by didzhej
Velgi is savo skaudzios patirties: ziede lekent iki 2 simtu ir netycia palieciant "kerba" arba "zolyte", balansuoti reikia, bo buna palinke ratilai (nesuprantamai kazkaip).
Bet del purvo + balansavimo = nesusiduriau.
Posted: 30 Jan 2007, 21:17
by mindaugasa
perbalansuoti reikia net ir nesulankscius ratlankiu. jei jau ziurime preciziskai. kazkaip tai jie ishsibalansuoja.