Ratu remontas
Posted: 11 Jul 2006, 13:56
Sveiki,
kur geriausia kreiptis del moco ratu balansavimo, tiesinimo?
Dekui
2001 ER-5
kur geriausia kreiptis del moco ratu balansavimo, tiesinimo?
Dekui
2001 ER-5
ne i kaminska ir ne i dariu. o daugiau jau nelabai kas ir beliekaDoozgle wrote:Sveiki,
kur geriausia kreiptis del moco ratu balansavimo, tiesinimo?
Dekui
2001 ER-5
gonzas wrote:i servisa! :mrgreen:
prie to paties. cia vakar vaziuojant tarkim ant 150 ir paleidus vaira, jauciasi aka matosi toks vairo makalavimasis aka vibracija. sliekai kame? rato balansavime, disko kreivume or shakiu deformacijoj.
pirmiausia subalansuok. kiek pamenu ish klasiku jodymo, tai balansavimas sita makalavima ir duodagonzas wrote:i servisa! :mrgreen:
prie to paties. cia vakar vaziuojant tarkim ant 150 ir paleidus vaira, jauciasi aka matosi toks vairo makalavimasis aka vibracija. sliekai kame? rato balansavime, disko kreivume or shakiu deformacijoj.
o ash zhinau vieta, kur perpiet priduodi krajva ir po darbo pasiemi ledini. bet cia nespaudaimindaugasa wrote:ne i kaminska ir ne i dariu. o daugiau jau nelabai kas ir beliekaDoozgle wrote:Sveiki,
kur geriausia kreiptis del moco ratu balansavimo, tiesinimo?
Dekui
2001 ER-5
as saviski pridaviau pries dvi savaites ar daugiau. buvo pasakyta "o, tai cia niekas, ryt-poryt pasiimsi"
tai vis dar imu.
ar tik as nezinau to pacios vietos, storms?Qu'est ce que c'est wrote:o ash zhinau vieta, kur perpiet priduodi krajva ir po darbo pasiemi ledini. bet cia nespaudaimindaugasa wrote:ne i kaminska ir ne i dariu. o daugiau jau nelabai kas ir beliekaDoozgle wrote:Sveiki,
kur geriausia kreiptis del moco ratu balansavimo, tiesinimo?
Dekui
2001 ER-5
as saviski pridaviau pries dvi savaites ar daugiau. buvo pasakyta "o, tai cia niekas, ryt-poryt pasiimsi"
tai vis dar imu.
tu nezhinai, arba zhinai netamindaugasa wrote:ar tik as nezinau to pacios vietos, storms?Qu'est ce que c'est wrote:o ash zhinau vieta, kur perpiet priduodi krajva ir po darbo pasiemi ledini. bet cia nespaudaimindaugasa wrote: ne i kaminska ir ne i dariu. o daugiau jau nelabai kas ir belieka
as saviski pridaviau pries dvi savaites ar daugiau. buvo pasakyta "o, tai cia niekas, ryt-poryt pasiimsi"
tai vis dar imu.
o bet taciau tenai aplamai atsisake. matyt jaucia atsakomybe uz savo darba, skirtingai nuo kitu moto remonto personazu?
visi klausimai varliaedziuimindaugasa wrote:tai koble anksciau nepasaket?
man dabar kas diena paciam save juokinti skambinant dariui: "pradetas tiesinti, ryt turi but padarytas" ir "jau pradejo tiesinti"
!