Page 1 of 2

Ratu remontas

Posted: 11 Jul 2006, 13:56
by Doozgle
Sveiki,
kur geriausia kreiptis del moco ratu balansavimo, tiesinimo?

Dekui

2001 ER-5

Re: Ratu remontas

Posted: 11 Jul 2006, 13:59
by mindaugasa
Doozgle wrote:Sveiki,
kur geriausia kreiptis del moco ratu balansavimo, tiesinimo?

Dekui

2001 ER-5
ne i kaminska ir ne i dariu. o daugiau jau nelabai kas ir belieka :)
as saviski pridaviau pries dvi savaites ar daugiau. buvo pasakyta "o, tai cia niekas, ryt-poryt pasiimsi"
tai vis dar imu.

Posted: 11 Jul 2006, 14:02
by gonzas
i servisa! :mrgreen:

prie to paties. cia vakar vaziuojant tarkim ant 150 ir paleidus vaira, jauciasi aka matosi toks vairo makalavimasis aka vibracija. sliekai kame? rato balansavime, disko kreivume or shakiu deformacijoj.

Posted: 11 Jul 2006, 14:08
by Rashyd
padangoj oro normaliai pripusta?
gonzas wrote:i servisa! :mrgreen:

prie to paties. cia vakar vaziuojant tarkim ant 150 ir paleidus vaira, jauciasi aka matosi toks vairo makalavimasis aka vibracija. sliekai kame? rato balansavime, disko kreivume or shakiu deformacijoj.

Posted: 11 Jul 2006, 14:10
by gonzas
nu lyg ir normaliai. pasitikrinsiu sivakar dar.

kai laikai vaira, tai to makalavimosi nei velnio nesijaucia. ar letai ar greit vaziuosi. letai vaziuojant ir atleidus rankas - nesimakaluoja. greit vaziuojant - biski makaluojasi.

reiktu rata nuvezht i adampoli, tegul patikrina mle.

Posted: 11 Jul 2006, 14:11
by Qu'est ce que c'est
gonzas wrote:i servisa! :mrgreen:

prie to paties. cia vakar vaziuojant tarkim ant 150 ir paleidus vaira, jauciasi aka matosi toks vairo makalavimasis aka vibracija. sliekai kame? rato balansavime, disko kreivume or shakiu deformacijoj.
pirmiausia subalansuok. kiek pamenu ish klasiku jodymo, tai balansavimas sita makalavima ir duoda

Posted: 11 Jul 2006, 14:12
by gonzas
buvo balansuota priesh sezona. abu ratai. tai arba kreivai padare, arba gal kreivai padare.

Posted: 11 Jul 2006, 14:13
by Doozgle
Qr balansavai? Kokios kainos? Ar auto ratu dirbtuves uzsiima ar reikia spec stendu ir t.t.???

Re: Ratu remontas

Posted: 11 Jul 2006, 14:14
by Qu'est ce que c'est
mindaugasa wrote:
Doozgle wrote:Sveiki,
kur geriausia kreiptis del moco ratu balansavimo, tiesinimo?

Dekui

2001 ER-5
ne i kaminska ir ne i dariu. o daugiau jau nelabai kas ir belieka :)
as saviski pridaviau pries dvi savaites ar daugiau. buvo pasakyta "o, tai cia niekas, ryt-poryt pasiimsi"
tai vis dar imu.
o ash zhinau vieta, kur perpiet priduodi krajva ir po darbo pasiemi ledini. bet cia nespaudai

Posted: 11 Jul 2006, 14:19
by gonzas
Kaune tai buvo daryta www.adampolis.lt
mol respektine vieta.

paskambinus jiems paaishkejo, kad priimti 2 motociklo ratus balansavimams gali tik po 10 dienu. tai buvo nuvaziuota tiesiai ir susitarta su meistru. vakare priduota, ryte pasiimta. galinio rato balansavimas kainavo 12 litu. priekinio nebalansavo, nes tipo "viskas jam gerai, nereikejo", tai ir pinigu uzh ji neeme. itariu kad arba pamirsho, arba tingejo (galejo juk pameluot, kad subalansavo i litu butu gaves) arba tikrai nereikejo.


:-k

Posted: 11 Jul 2006, 14:24
by storms
sitas makalavimas buna tik prie tam tikro greicio
balacavimo beda

Re: Ratu remontas

Posted: 11 Jul 2006, 14:30
by mindaugasa
Qu'est ce que c'est wrote:
mindaugasa wrote:
Doozgle wrote:Sveiki,
kur geriausia kreiptis del moco ratu balansavimo, tiesinimo?

Dekui

2001 ER-5
ne i kaminska ir ne i dariu. o daugiau jau nelabai kas ir belieka :)
as saviski pridaviau pries dvi savaites ar daugiau. buvo pasakyta "o, tai cia niekas, ryt-poryt pasiimsi"
tai vis dar imu.
o ash zhinau vieta, kur perpiet priduodi krajva ir po darbo pasiemi ledini. bet cia nespaudai
ar tik as nezinau to pacios vietos, storms?
o bet taciau tenai aplamai atsisake. matyt jaucia atsakomybe uz savo darba, skirtingai nuo kitu moto remonto personazu?

Re: Ratu remontas

Posted: 11 Jul 2006, 14:34
by storms
mindaugasa wrote:
Qu'est ce que c'est wrote:
mindaugasa wrote: ne i kaminska ir ne i dariu. o daugiau jau nelabai kas ir belieka :)
as saviski pridaviau pries dvi savaites ar daugiau. buvo pasakyta "o, tai cia niekas, ryt-poryt pasiimsi"
tai vis dar imu.
o ash zhinau vieta, kur perpiet priduodi krajva ir po darbo pasiemi ledini. bet cia nespaudai
ar tik as nezinau to pacios vietos, storms?
o bet taciau tenai aplamai atsisake. matyt jaucia atsakomybe uz savo darba, skirtingai nuo kitu moto remonto personazu?
tu nezhinai, arba zhinai neta
bet vetestkvestas zino

Posted: 11 Jul 2006, 14:38
by mindaugasa
tai koble anksciau nepasaket?
man dabar kas diena paciam save juokinti skambinant dariui: "pradetas tiesinti, ryt turi but padarytas" ir "jau pradejo tiesinti"
!

Posted: 11 Jul 2006, 14:43
by storms
mindaugasa wrote:tai koble anksciau nepasaket?
man dabar kas diena paciam save juokinti skambinant dariui: "pradetas tiesinti, ryt turi but padarytas" ir "jau pradejo tiesinti"
!
visi klausimai varliaedziui