Page 1 of 1
2007 r1/r6
Posted: 27 Feb 2007, 21:27
by storms
Posted: 27 Feb 2007, 21:38
by w919
Cia ne i tema, bet is Vee Crunchy (+1) dovanu gavau Buse kataloga, tai ten galima uzsisakyt kokio tik nori imantrumo bei standartinio tipo stabdziu diskus. Brangu tiktais.
p.s. ar minejau kad man patinka naujas R1?
Posted: 27 Feb 2007, 21:40
by w919
beje, sportraidery rase (sito nepaskaiciau nes ner laiko) kad kiekvienoj pusej po dvi kalades - viena ant dvieju stumokliuku, kita ant likusio vieno. labai jau komplikuotai...
Posted: 27 Feb 2007, 21:41
by storms
w919 wrote:beje, sportraidery rase (sito nepaskaiciau nes ner laiko) kad kiekvienoj pusej po dvi kalades - viena ant dvieju stumokliuku, kita ant likusio vieno. labai jau komplikuotai...
tu fotkes gi paziurek
Posted: 27 Feb 2007, 22:42
by w919
maniau tu apie 6 stumokliuku stabdzius?
Posted: 27 Feb 2007, 23:08
by storms
w919 wrote:maniau tu apie 6 stumokliuku stabdzius?
jio
Posted: 27 Feb 2007, 23:18
by mindaugasa
raso, kad 6cil l gerai griebia! gal pasirodys ebejui uz nebrangiai ir bus galima uzsidet?
beje, r6 su 4cil satbdziais.
bejebeje duko 1098, nors 4 cil supportai, bet brembo true monoblockas!
Posted: 27 Feb 2007, 23:25
by Vee Crunchy
arba tai yra overkillas, arba marketiniginis gimmickas. Viens is dvieju!
Ar matet, kad 07 R1 turi buga?
http://www.rhettbuck.net/videos/2007r1issue.wmv
Posted: 28 Feb 2007, 20:02
by w919
Taigis monoblokas pas R1 nuo senu senobes. Tik tiek kad Duc'o monoblokas be zagluskiu - Sportridery (+1 mindei) raso kad Brembo vieni is nedaugelio turi stakles kur moka isfrezuot cilindriukus is suporto vidaus.