Page 1 of 1

Gal i.mam? - earplugs

Posted: 02 Mar 2007, 00:18
by didzhej
Image

Posted: 02 Mar 2007, 02:55
by gonzas
o atsiuntimas ir banko pavedimas kainuos 90ewru, ane?

Posted: 02 Mar 2007, 09:51
by storms
plugu pilna armijoj ir civiliams, o ten gonzas (uz lateksiniu apatiniu demonstracijas) turi nolaidu!

Posted: 02 Mar 2007, 10:34
by gonzas
nu ka ash zinau, savo plugus perku vaistineje. kazhkaip, kai i kuna reikia kisht, tai norisi kazhko higienishko :hippy:

Posted: 02 Mar 2007, 10:46
by Yvl
gonzas wrote:nu ka ash zinau, savo plugus perku vaistineje
nu bet kokioƅ

Posted: 02 Mar 2007, 12:47
by didzhej
gonzas wrote:o atsiuntimas ir banko pavedimas kainuos 90ewru, ane?
Jei imam, tai bus prideta prie pirkiniaus didesnelesnio ir pareis kartu uz tuos apgailetinus 1,50EUR.

Posted: 02 Mar 2007, 17:13
by gonzas
tai kad vaistinej uzh pakeli (4vnt) uzhpernai mokejau pirma syki 10.50
pernai pirkau kitoj vaistinej, tai lygiai toks pats pokelis kainavo 6.90


belekokiu atveju, nieko cia nesutaupysi. nebet ant puses litro benzino per sezona.

Posted: 02 Mar 2007, 17:18
by didzhej
tai cia pataupai, ten... ir gaunasi visas litras!
t.y. Y R1 :)

Posted: 02 Mar 2007, 17:28
by gonzas
didzhej wrote:tai cia pataupai, ten... ir gaunasi visas litras!
t.y. Y R1 :)
o ant ko taupyt, kad dusle gautusi ir padkojkes?