Page 1 of 1
Margumynu skyrelis
Posted: 06 Mar 2007, 09:33
by Yvl
Darbo kaimynai autochemikai isigijo 2 vnt. tokiu:
Sake vaziuos i Afrika keliaut... Kazi, kaip ten bus?

Posted: 06 Mar 2007, 09:38
by storms
skaitau, kad afrika nelygi afrikaj, o varaderas afrikoj tuo labiau!
kas nors supratot ka norejau pasakyt?
Posted: 06 Mar 2007, 09:43
by _hey
hehe palei vidurzemio juros pakrante per kurortus kodel gi ne ?

Posted: 06 Mar 2007, 10:30
by didzhej
is asmeniniu pastebejimo krepselio - Graikija!
Posted: 06 Mar 2007, 10:32
by Renaz
Griozdas! Ir dar nivalyt!
Posted: 06 Mar 2007, 10:37
by didzhej
Ne tau sprest!
Minusa gauni!
ir visai ce ne kerstas!
Posted: 06 Mar 2007, 10:51
by Renaz
Kerstas! As atsiverciau - dabar jei enduras sveria daugiau 130 kg - griozdas! Tegyvuoja hardai, ir YPACH kickai!
Posted: 06 Mar 2007, 10:53
by storms
Renaz wrote:Kerstas! As atsiverciau - dabar jei enduras sveria daugiau 130 kg - griozdas! Tegyvuoja hardai, ir YPACH kickai!
siandien nuo 19.00 visi renkasi seskines 2 garazuose. renas rodys cyrka (mol berga kikins)
Posted: 06 Mar 2007, 10:55
by didzhej
cirkas foreva!
Busiu
Posted: 06 Mar 2007, 11:13
by _hey
nebusiu
gal galit nukelt cirka pora val veliau ? [-o<
Posted: 06 Mar 2007, 11:20
by storms
hey pageidavimu cirkas atkeliamas neribotam laikui
bilietai brangs!
Posted: 06 Mar 2007, 12:05
by _hey
hehe, bus kickinimu fiesta!
storms kickins, renaz kickins, kvestas kickins, as irgi parodysiu kaip kickint.... kiti nedrasiai paziures.... gal ir pirminynks is uz kampucio atsargiai paziures kaip storms kickins, renaz kickins, kvestas kickins, as irgi parodysiu kaip kickint.... ir rashydas atsivesh savo ozy, kad visi galetu pabandyti ji pakickint...
Posted: 06 Mar 2007, 12:38
by Renaz
storms wrote:Renaz wrote:Kerstas! As atsiverciau - dabar jei enduras sveria daugiau 130 kg - griozdas! Tegyvuoja hardai, ir YPACH kickai!
siandien nuo 19.00 visi renkasi seskines 2 garazuose. renas rodys cyrka (mol berga kikins)
Melagi tu! Tfu! Jau fantazuoji apie mane! Kaip tau negeda?
Posted: 06 Mar 2007, 12:39
by Renaz
_hey wrote:hehe, bus kickinimu fiesta!
storms kickins, renaz kickins, kvestas kickins, as irgi parodysiu kaip kickint.... kiti nedrasiai paziures.... gal ir pirminynks is uz kampucio atsargiai paziures kaip storms kickins, renaz kickins, kvestas kickins, as irgi parodysiu kaip kickint.... ir rashydas atsivesh savo ozy, kad visi galetu pabandyti ji pakickint...
pirminykas i tokius marazmus nevaziuoja! jis niekur nevaziuoja, nes Balsiu muitine uz kardono neisleidzia!
Posted: 06 Mar 2007, 14:18
by mindaugasa
as net shitos temos neskaitau!