Page 1 of 2

Tekstilinƫ apranga

Posted: 16 Mar 2007, 10:59
by w919
Laba diena. Su sĆ lyga kad trumpam gavau interneto, ĆØia Ć

Posted: 16 Mar 2007, 11:51
by Arvis
Nezinau kiek zmoniu nepatingejo perskaityt viso....as nepatingejau.
W dedu pliusa uz issamia rinkos analize ir detalu aprangos reviewa.

Taipogi turiu pagirt uz taupu interneto naudojima. Straipsni parashe offline, tada trumpam prisijunge ir uploadino. Cia mum visiem reiktu pasimokyt.

Pagarba W :prayer:

Posted: 16 Mar 2007, 12:05
by mindaugasa
tai bent! cia musiau ilgiausias frakcijos postas eva?

belieka pasidziaugti, kad wajdas pajuto kokis geris yra judesiu nevarzanti apranga (buva kazkada mineta apie oda, varzancia judesius). is tiesu su textile vaziuojant tai jautiesi visas judrus-judrus, kaip penkiolikmetis(!). posukiuose gali ant baiko kabarotis mitriai it bezdzione(!) .

sian pas spidi shi ta paemiau ir dar uzsakiau, tai tuo paciu apziurejau ju tas "bio" apsaugeles. patiko: kaushelis lankstus, prisitaiko prie judesiu. skaitau - lygis.

aplamai karolio kontorele,ekipiruotes klausimu palieka labai gera ispudi: teisingas brandas, jau vietoje yra nemazas pasirinkimas, o jei ir nera, atvezimas tikrai operatyvus. ir zinoma, pardavejo demeio uzejus tikrai nepritruks.

gal ta proga wajduli itraukti i garbes lenta?

Posted: 16 Mar 2007, 12:14
by gediminas
:mp1:

Posted: 16 Mar 2007, 12:30
by didzhej
Man kaip lietuviai baisiai skaudu matyti, kad lietuviskos raides yra pakeistos i sudinus simbolius.
Vienas minusas bus uzdetas W, kaip tik galesiu!

Posted: 16 Mar 2007, 12:50
by Renaz
As vazinejau su SPIDI H2OUT R-series striuke ir nepamenupavadinimo kelnem praeita sezona. Striuke ideali. Kelnes kiek siaurokos, teko patobulint mazumele.

Vaziuot miske vasara karsta, ne miske - smagu!

Posted: 16 Mar 2007, 13:04
by didzhej
As turiu striuke: SPIDI ERGO 05 H2OUT
Gera.

Posted: 17 Mar 2007, 09:11
by w919
Aèiû uþ linkëjimus.

BĆ»tĆø graþu jeigu visi nepatingĆ«tumĆ«m kaþiek papasakoti savo turimĆ  ekipiruotƦ (bent tiek kiek mindaugas, nors uþ lakoniưkus Renazo ir didzhej reviews'us - irgi AĆ

Posted: 17 Mar 2007, 09:55
by efk0nas
Daviau pliusà ir að! Uþ kompanijà :P

O ưiaip tai pernai net vasarĆ  su odine apranga teko ir gerai paprakaituot, ir nefigovai permirkt lietuje, ir naktĆ

Posted: 17 Mar 2007, 12:22
by storms
nepatiko, nes skaitau kad cia bobu plepalas
atvirai pasakius jo net neperskaiciau

Posted: 17 Mar 2007, 13:03
by w919
storms wrote:nepatiko, nes skaitau kad cia bobu plepalas
atvirai pasakius jo net neperskaiciau
Tai bĆ»k vyras ir rodyk pavyzdĆ

Posted: 17 Mar 2007, 13:19
by storms
as tik kaip visada issakiau savo subjektyvia nuomone.
aciu uz minusus!
pavyzdzio nerodysiu, nes nemoku, ir tyngiu.
isvis mane motofrakcija uzpiso ir ruosiuosi is jos iseit

Posted: 17 Mar 2007, 14:36
by mindaugasa
dedu minusa, kol neishejai, bo paskum nebegalesiu. !

Posted: 17 Mar 2007, 15:14
by didzhej
klausima vyrai galima?
apie ka cia paskutiniu metu kalbame? :)

Posted: 02 May 2007, 12:51
by gediminas
Kalbant apie tekstilines aprangas.
Kuo skyriasi membranos (cia is louis'o): "Futterlaminat" ir "DrygateĀ® Z- Liner" ?

"Futterlaminat" ale pamusalas yra membrana? T.y. kaip ir be membranos?
Z-Liner, tai cia tipo kai membrana tarp isorines medziagos ir pamusalo?

Vnz. kuri geriau?