Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717 Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys
Post
by tomasn » 21 Jan 2010, 16:37
nu ne. ju buna ivairiu ilgiu ir reik atitaikyti, kad vidun nesulystu. beto, naujos padangos guminiu knobu aukstis taip pat ne vienodas.
±
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 21 Jan 2010, 19:48
Referencui įmetu Rickavo (tikiuosi nesupyks
) kūrinį su rusiškais diubeliais. Žmogus apsilanko čia, tik nesiregistruoja. Sakė, kad ilgoki ir ketina dar trumpinti
How does you do?
zil130
Recpeta
Posts: 3956 Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono
Post
by zil130 » 24 Jan 2010, 09:39
Naujus trelleborg'us sugrežt...
cosmoz
Ganerio lankytojas
Posts: 630 Joined: 12 Oct 2009, 09:36
Location: Vilnius
Post
by cosmoz » 24 Jan 2010, 11:27
atrodo tvarkingai ir naujai, manau varys kaip ledlaužis
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 29 Jan 2010, 11:33
ezhiuk> tavo tamaros šypuota priekinė - ne endurinė?
Turiu nugrotų aGsfaltinių koNplektą - įdomu, sušypavus laikytų? Kuom šypuot tokiu atveju?
How does you do?
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 29 Jan 2010, 11:47
endurine, tik nudrozta smarkokai
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 29 Jan 2010, 11:48
o man idomu kaip po keletos pasivazinejimu atrodo sypai tu asmenu, kurie ten samariezus suko ir kitokius varzhtus. gal kas turit foto.
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 29 Jan 2010, 11:52
na, stormso samariezai jau antra sezona laiko. Priekyje beveik neapsidzoze, o galas jau gerokai nudilo
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 29 Jan 2010, 13:20
ezhiukas wrote: na, stormso samariezai jau antra sezona laiko. Priekyje beveik neapsidzoze, o galas jau gerokai nudilo
prasom pazoominti savo varianta..
less teeth, more tits.
juozascc
50cc tarp koju
Posts: 76 Joined: 24 Sep 2009, 11:38
Location: Centras
Contact:
Post
by juozascc » 29 Jan 2010, 13:24
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 29 Jan 2010, 14:26
2sezons
nuvaziuota nedaug, bet ne vien ledu
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 29 Jan 2010, 14:29
tai kaip skaitot apie šypuotą agsfaltinę padangą?
How does you do?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 29 Jan 2010, 14:55
El Traxo wrote: tai kaip skaitot apie šypuotą agsfaltinę padangą?
skaitau blogai, nes skaitau, kad nesivalys sniegas
dar skaitau gali mano mitasus uz pigei nusipirkt
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 29 Jan 2010, 14:55
nemanau kad kas bande. Bet paziurejus kiek darbo reikia ideti kad susisypuoti, tai manau reiktu naudoti maksimaliai geresne padanga.