greičiausiai:)ezhiukas wrote:cia gal del to kad vokieciai neapipisineja?
kaip ir važiuoti autobusų juostomis ten nemadinga
hm. nu kazka panasiai ir galvojau. tikiuosi su moksciais tilpt i 3000 ltEl Traxo wrote:nagi kagi. Pamačiau mistinę muitų lentelę.
Skubu suneraminti Teo, kad mutinė labiausiai vertina FLHTCUI (...naujus)
Palyginimui didžiausi muitai, 2009m. modeliams (paskui su metais krenta po kelis punktus):
FLHTCUI 53,0 (2001m. - 17,4)
FLSTF 43,2 (2001m. 20,9)
FLSTC 38,8 (2002m - 18,0)
FLHR 37,2 (2001m. - 16,1)
XL 22,9 (2002m. - 6,5)
P.s. Apie kitų brandų muitus info neturiu