Vilniuje ir Vilniaus raj atvezu benzina is baltarusijos lukoil degalines po 3 lt/ltr.
arba galiu paimti Jusu transporto priemone ir uzpildyti benzino (po 3 lt) ir duju. Uz dujas uzdarbio neimciau (duju kaina apie 1,15 Lt/ltr).
pvz: uzsipyles duju is baltarusijos nuvaziavau 20% daugiau, nei su Lt dujom
laukiu uzsakymu
sai wrote:pakliuvai. mokescius reik moket! jei nenori valdziai, teks cia. uz solidaruma :D jaunieji reiseriai meskit rekvizitus. kuru parems visam sezonui
patikslinu. norint prekiauti LT benzu legaliai, reikia susimoket akcizus.
skaitau, akd dainius taip besireklamuodamas gali greitu uzsirauti!
bet jei parems sportyninkus, tada gal ir neuzsiraus cia paantrinimas sai
blet, kaip vaikų darželis...
vieniems siūlau mažiau verkti ir loti, o kitiems siūlau rašyti panašius skelbimus senbuvių skyrelyje. mokink ir mokink.
Nesitikėjau, kad pas mus tiek myžalių/pamokslautojų...
Teo wrote:blet, kaip vaikø darþelis...
vieniems siûlau maþiau verkti ir loti,
mokink ir mokink.
Nesitikëjau, kad pas mus tiek myþaliø/pamokslautojø...
dar karta perskaityk savo posta. prie kuriu prisiskirtum?
ar jau tokia saldi ta kontrabandine saliarka, kad reikia vienprocentini rustuma del jos taskyt?