KURAS is tarybu sajungos respublikos

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
Dainius
50cc tarp koju
Posts: 101
Joined: 25 Aug 2009, 14:54
Location: Vilnius

KURAS is tarybu sajungos respublikos

Post by Dainius »

Vilniuje ir Vilniaus raj atvezu benzina is baltarusijos lukoil degalines po 3 lt/ltr.
arba galiu paimti Jusu transporto priemone ir uzpildyti benzino (po 3 lt) ir duju. Uz dujas uzdarbio neimciau (duju kaina apie 1,15 Lt/ltr).
pvz: uzsipyles duju is baltarusijos nuvaziavau 20% daugiau, nei su Lt dujom =D>
laukiu uzsakymu :rock:
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

labai protinga, viesai prieinamoje forumo dalyje skelbtis kad prekiauji kontrabanda. Muitinei ir policijai tai visiskai neidomu :)
Dainius
50cc tarp koju
Posts: 101
Joined: 25 Aug 2009, 14:54
Location: Vilnius

Post by Dainius »

ezhiukas wrote:labai protinga, viesai prieinamoje forumo dalyje skelbtis kad prekiauji kontrabanda. Muitinei ir policijai tai visiskai neidomu :)
kontrabanda neuzsiiimu ir vezu tik leistinais kiekiais ir metodais.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

budas tai gal ir leistinas, bet va norint prekiauti naftos produktais, net ir mazais kiekiais, kiek zinau reikia licenzijos
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

pakliuvai. mokescius reik moket! jei nenori valdziai, teks cia. uz solidaruma :D:D jaunieji reiseriai meskit rekvizitus. kuru parems visam sezonui :D
race your life
Dainius
50cc tarp koju
Posts: 101
Joined: 25 Aug 2009, 14:54
Location: Vilnius

Post by Dainius »

sai wrote:pakliuvai. mokescius reik moket! jei nenori valdziai, teks cia. uz solidaruma :D:D jaunieji reiseriai meskit rekvizitus. kuru parems visam sezonui :D
3 lt + mokesciai ! :D
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

patikslinu. norint prekiauti LT benzu legaliai, reikia susimoket akcizus.
skaitau, akd dainius taip besireklamuodamas gali greitu uzsirauti!
bet jei parems sportyninkus, tada gal ir neuzsiraus :) cia paantrinimas sai :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

blet, kaip vaikų darželis...
vieniems siūlau mažiau verkti ir loti, o kitiems siūlau rašyti panašius skelbimus senbuvių skyrelyje. mokink ir mokink.
Nesitikėjau, kad pas mus tiek myžalių/pamokslautojų...

Yvlai - numoderuok kur reikia :)
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Post by Dzuku_Briedzis »

oj ne vietoj.. Taigi ispis kaip kudiki!


Blogai, kad avtorius nemato senbuviu kampelio, bet nenusipelne.

Daim telefonas uzsaugotas, pilsim (gal) dizelina 98 pigiau

P.S. Sklinda plektai, kad Outbaku Avtomatai nelaiko! -4KLT panasu, kad
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Dzuku_Briedzis wrote:
P.S. Sklinda plektai, kad Outbaku Avtomatai nelaiko! -4KLT panasu, kad
nereikia pirkt nesamonių visokių, tai nebus ir bėdų.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

man dabar smalsu, kaip jis uzhpildytu mano masina dujomis?

i Baltarusija vaziuotu? kontrabanda vezhtu?
ajajajai :)
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

Teo wrote:blet, kaip vaikø darþelis...
vieniems siûlau maþiau verkti ir loti,
mokink ir mokink.
Nesitikëjau, kad pas mus tiek myþaliø/pamokslautojø...

dar karta perskaityk savo posta. prie kuriu prisiskirtum?
ar jau tokia saldi ta kontrabandine saliarka, kad reikia vienprocentini rustuma del jos taskyt? :D
race your life
Post Reply