IoM TT 2007
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
IoM TT 2007
laba vakara,
pasnekejom pusinely,kaip i vandeni pirst..
tai vaziuos kas nors ble ar ne?
bo reikia jau bookinti gelda ir lova.
laikrasciai saukia, kad rimtesnes vietos jau pabukintos. ten aukstu personu (matyt virs 1.8m) laukia kitamet.
buvo net spejimas ar nepasirodytu Vale ten?
yra pozymiu, kad mocu gamintojai atrado TT kaip verta investuoti rengini.
jei ponai tarmozinate, as bukinuosi ir linksmu svenciu.
pasnekejom pusinely,kaip i vandeni pirst..
tai vaziuos kas nors ble ar ne?
bo reikia jau bookinti gelda ir lova.
laikrasciai saukia, kad rimtesnes vietos jau pabukintos. ten aukstu personu (matyt virs 1.8m) laukia kitamet.
buvo net spejimas ar nepasirodytu Vale ten?
yra pozymiu, kad mocu gamintojai atrado TT kaip verta investuoti rengini.
jei ponai tarmozinate, as bukinuosi ir linksmu svenciu.
Re: IoM TT 2007
Dzin, as irgi bookinuosi, nes priesingu atveju veliau bus sunku suplanuoti. Beto bapkes reik kaupti ir siaip ruostis.
Kokiom datom planuojama kelione ir kokiom pats renginys?
Kokiom datom planuojama kelione ir kokiom pats renginys?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: IoM TT 2007
Patiko?
mindaugasa wrote:laba vakara,
pasnekejom pusinely,kaip i vandeni pirst..
tai vaziuos kas nors ble ar ne?
bo reikia jau bookinti gelda ir lova.
laikrasciai saukia, kad rimtesnes vietos jau pabukintos. ten aukstu personu (matyt virs 1.8m) laukia kitamet.
buvo net spejimas ar nepasirodytu Vale ten?
yra pozymiu, kad mocu gamintojai atrado TT kaip verta investuoti rengini.
jei ponai tarmozinate, as bukinuosi ir linksmu svenciu.
Mindaugai, skaitau vaziuoti daugiau kaip karta i ta pacia vieta - atsargaus, naujoviu vengiancio pensininko kemperisto pozymis.
Dar skaitau, kad reikia plesti akirati ir vaziuoti kur nors kitur sekanti karta, su salyga kad atostogos - dalykas ribotas, todel gi turetu buti isnaudojamas kuo efektyviau.
Siulyciau, kaip moto sporto megejui, nuvaryti kur nors i moto gp uzgriebiant idomius vinguotus kalnu kelius ir t.t.
P.S. skaitau, kad mano pastabos giliai subjektyvios ir neprivalomos...
Dar skaitau, kad reikia plesti akirati ir vaziuoti kur nors kitur sekanti karta, su salyga kad atostogos - dalykas ribotas, todel gi turetu buti isnaudojamas kuo efektyviau.
Siulyciau, kaip moto sporto megejui, nuvaryti kur nors i moto gp uzgriebiant idomius vinguotus kalnu kelius ir t.t.
P.S. skaitau, kad mano pastabos giliai subjektyvios ir neprivalomos...
Paskaityk pirma mindes posta. Kitais metais bus TT simtas metu. siaip...Rashyd wrote:Mindaugai, skaitau vaziuoti daugiau kaip karta i ta pacia vieta - atsargaus, naujoviu vengiancio pensininko kemperisto pozymis.
Dar skaitau, kad reikia plesti akirati ir vaziuoti kur nors kitur sekanti karta, su salyga kad atostogos - dalykas ribotas, todel gi turetu buti isnaudojamas kuo efektyviau.
Siulyciau, kaip moto sporto megejui, nuvaryti kur nors i moto gp uzgriebiant idomius vinguotus kalnu kelius ir t.t.
P.S. skaitau, kad mano pastabos giliai subjektyvios ir neprivalomos...
as siu metu TT kelionei gan tiksliais paskaiciavimais isleidau 6882 Lt.
is ju 2150 Lt sudare nenumatytos islaidos - nutrukusi grandine, sudeges generatorius, plius transportavimas i dealershipus. situ nostoliu buciau isvenges jei j*banas draudikas butu nepamirses draudime pazymet viena j*bana varnele (aciu jam uz tai nuo buvusio istikimo kliento).
i pamineta keliones kaina neiskaiciuotas nauju padangu komplektas (kainas zinot), soniniu tasiu komplektas, tankbagas, ivairios smulkmenos tvirtinimui ir kt. bizuterija kuria man geranoriskai paskolino kolega U-16 bei headsetas kuri suteike minde.
kad isivaizduotumet link ko tai veda - dabar sedziu 9Klt minuse (delto negaliu rezervuotis keliones kitiem metam). ar yra pas mus emotikonas kur labai susiparines zmogelis verkia ir nezino ka toliau daryt?
is ju 2150 Lt sudare nenumatytos islaidos - nutrukusi grandine, sudeges generatorius, plius transportavimas i dealershipus. situ nostoliu buciau isvenges jei j*banas draudikas butu nepamirses draudime pazymet viena j*bana varnele (aciu jam uz tai nuo buvusio istikimo kliento).
i pamineta keliones kaina neiskaiciuotas nauju padangu komplektas (kainas zinot), soniniu tasiu komplektas, tankbagas, ivairios smulkmenos tvirtinimui ir kt. bizuterija kuria man geranoriskai paskolino kolega U-16 bei headsetas kuri suteike minde.
kad isivaizduotumet link ko tai veda - dabar sedziu 9Klt minuse (delto negaliu rezervuotis keliones kitiem metam). ar yra pas mus emotikonas kur labai susiparines zmogelis verkia ir nezino ka toliau daryt?
How do you get fast lap times? With ease.
cia menesi kur nors tailande iskaitant transvestitu nuoma!
look what you gonna loose, Herr Geldmann!
look what you gonna loose, Herr Geldmann!
w919 wrote:as siu metu TT kelionei gan tiksliais paskaiciavimais isleidau 6882 Lt.
is ju 2150 Lt sudare nenumatytos islaidos - nutrukusi grandine, sudeges generatorius, plius transportavimas i dealershipus. situ nostoliu buciau isvenges jei j*banas draudikas butu nepamirses draudime pazymet viena j*bana varnele (aciu jam uz tai nuo buvusio istikimo kliento).
i pamineta keliones kaina neiskaiciuotas nauju padangu komplektas (kainas zinot), soniniu tasiu komplektas, tankbagas, ivairios smulkmenos tvirtinimui ir kt. bizuterija kuria man geranoriskai paskolino kolega U-16 bei headsetas kuri suteike minde.
kad isivaizduotumet link ko tai veda - dabar sedziu 9Klt minuse (delto negaliu rezervuotis keliones kitiem metam). ar yra pas mus emotikonas kur labai susiparines zmogelis verkia ir nezino ka toliau daryt?
cia reikia pamineti kad kelionej nakvojom su minde isesmes shudinuose pigiuose viesbutukuose (su kaikuriom isimtim) dvigulese lovose ir edem shudinus buterbrodus degalinese. kazkiek buvo galima sutaupyt nesikeliant eurotrain'u (per nesusipratima gavosi) ir nepirkt lauktuvems nashyvkiu bei zhurnalu.
How do you get fast lap times? With ease.
O ar butu pavyke sutaupyti, jei i viena puse baikus butu nuvezus fura?w919 wrote:cia reikia pamineti kad kelionej nakvojom su minde isesmes shudinuose pigiuose viesbutukuose (su kaikuriom isimtim) dvigulese lovose ir edem shudinus buterbrodus degalinese. kazkiek buvo galima sutaupyt nesikeliant eurotrain'u (per nesusipratima gavosi) ir nepirkt lauktuvems nashyvkiu bei zhurnalu.