Dazai, kur?

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Dazai, kur?

Post by mindaugasa vol.2 »

Labadiena,
be kontoros kauno g. (vilniuje), kas dar prekiauja belenkokiais dazais jusu ir musu motociklams?
kad patogu privaziuoti, nepistu proto kosminemis nano-dazu technologijomis ir kainomis?
cross cojones PC
Martynas
Ganerio lankytojas
Posts: 608
Joined: 26 Feb 2010, 13:34
Location: sostine

Post by Martynas »

Man si tema irgi aktuali.. Pasidalinkite prašom patirtimi, kas turite? Dar klausimukas kur rekomenduotumete išsitiesinti kuro baka?
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Post by Dzuku_Briedzis »

Vakare duosiu info apie patikima/gera vieta
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

labas rytas,
be dazai-kur, pasistojo klausimas: o ar butinai "automobiliniai"?
tipo plastikus nuvanoti su belenkokiais nitroemale ar smth bus blogay?
nelakys?
ishbluks?
ishteplios subine?

jusu komentaras cia:
cross cojones PC
Martynas
Ganerio lankytojas
Posts: 608
Joined: 26 Feb 2010, 13:34
Location: sostine

Post by Martynas »

Dzuku_Briedzis wrote:Vakare duosiu info apie patikima/gera vieta
Labai issamus atsakymas...
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Kodel martynui niekad niekas neitinka su atsakymais?
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Martynas
Ganerio lankytojas
Posts: 608
Joined: 26 Feb 2010, 13:34
Location: sostine

Post by Martynas »

Shadow wrote:Kodel martynui niekad niekas neitinka su atsakymais?
Todel, kad ne atsakymas, o spyga taukuota pasiule... Gal cia is mandrumo taip? :D
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Post by nitruxa »

mindaugasa vol.2 wrote:be dazai-kur, pasistojo klausimas: o ar butinai "automobiliniai"?
tipo plastikus nuvanoti su belenkokiais nitroemale ar smth bus blogay?
nelakys?
ishbluks?
ishteplios subine?
aktualiu ir nitruxai klausimu sarasas :) laukiam laukiam nuomoniu. ir be abejo KUR?? :)
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

na kagi, vis tik teko nulekti iki kauno g. kontoros.
pasirinkimas.
yra pigiu, geresniu ir perlometalikos :)
pigiu - trys spalvos ir tos ne tautines
jamiau per viduri ir biski antros spalvos is tu geru (kadangi vidutiniokai neturejo honda wining red).
su visais skiedalais ir pan. papuoliau ant 200ltl

kazkada reikes dazyti. gal per velykas?
cross cojones PC
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

tai visai negali uzmaisyt honda wining red?
kaip tik artimiausiu metu reiks pirktis sitos spalvos, tai aktualu
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

Qu'est ce que c'est wrote:tai visai negali uzmaisyt honda wining red?
kaip tik artimiausiu metu reiks pirktis sitos spalvos, tai aktualu
brangesniu-be problemu
cross cojones PC
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Post by nitruxa »

klausimas maliarams :)

kiek +/- dazu reik visiem plastikam dazyt? nes neturiu nei zalio supratimo apie reikiama kieki :D
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nitruxa wrote:klausimas maliarams :)

kiek +/- dazu reik visiem plastikam dazyt? nes neturiu nei zalio supratimo apie reikiama kieki :D
nemaliaras, bet sian jau klausiau sito toje dazu parduotuveje;
priklauso nuo spalvos (dengimo). man pasake, kad reikia 800g
cross cojones PC
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,
si karta klausimas butu : dazai, kaip?
jei ketinu dazyti 2spalvom, vadinasi reikia laukti kol pilnai isdzius pagrindine spalva ir tuomet klijuotis-dengtis-pusti antra spalva?
bet ar siuo atveju susilieja sluoksniai narmaliai? turbut taip.
tos pacios spalvos sluoksniai dengiami tik pradziuvus. bet "tik pradziuvus' nesiklijuosi turbut lipnia juosta atskyrimui antros spalvos: gali likti zymes nuo lipnios juostos?
arkaip/
cross cojones PC
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Skaitau kad eksperimentai yra nuostabu, bet nepigu. o tai yuotubej nerodo variantu
Post Reply