Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
1991 - salmas.El Traxo wrote:A kiek tu aprangos/apsaugos turëjai, kai pirmà kartà uþlipai ant motociklo?
(anais laikais nebuvo batu, anei ko kito - audimo treningas geriausiai tikdavo, pamenu dar Cheku komanda su britvom i kacerga padvalila, tai jie buvo su odiniais kostiumais, kaip mes tada juokemes... )
—
didzhej
didzhej
http://fishki.net/comment.php?id=71546
traxiukas nenustygsta
traxiukas nenustygsta
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
heh, maniau prapis startąstorms wrote:http://fishki.net/comment.php?id=71546
traxiukas nenustygsta
How does you do?
va ka uzmaciau brocante uz 3eur,nesupratau ar cia jie senoviniai ar kokie trialui skirtididzhej wrote:1991 - salmas.El Traxo wrote:A kiek tu aprangos/apsaugos turėjai, kai pirmą kartą užlipai ant motociklo?
(anais laikais nebuvo batu, anei ko kito - audimo treningas geriausiai tikdavo, pamenu dar Cheku komanda su britvom i kacerga padvalila, tai jie buvo su odiniais kostiumais, kaip mes tada juokemes... )

- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
labadiena,
tai galu gale nusistovejo idealus rokerio garazas.
deja, kaip veliau paaiskejo, vienu motociklu neissisuksi niekaip. tenka isigyti 2:
- honda vfr800, kuriuo uzdengiame tourinimo ir kacergos pasivazinejimus
- belenkoks enduro komplekte su supermoto ratais. gali buti koks nors ktm 525 ar smth. situo uzdengiame komutinima mieste ir ilga sezona ir enduro isvaziavimus.
aciu uz demesi.
tai galu gale nusistovejo idealus rokerio garazas.
deja, kaip veliau paaiskejo, vienu motociklu neissisuksi niekaip. tenka isigyti 2:
- honda vfr800, kuriuo uzdengiame tourinimo ir kacergos pasivazinejimus
- belenkoks enduro komplekte su supermoto ratais. gali buti koks nors ktm 525 ar smth. situo uzdengiame komutinima mieste ir ilga sezona ir enduro isvaziavimus.
aciu uz demesi.
cross cojones PC
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
velia koki gaidi isigijote? jau senai irodyta, kad ta pati gsxr750 uzdengia geriau uz vfr
ale vistiek aloha! uz motominties judinima
ale vistiek aloha! uz motominties judinima
race your life
