Motociklu atitikmenys

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Motociklu atitikmenys

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,

vakar uzmaciau hajabusa nuo zaliuju ezeru vaziuojant, baltas perlamutras ir t.t. tai pagalvojau, kad nepapimpintos hajabusos turbut nebuna. kaip ir kokio hammerio?
tai gaunasi, kad hajabusa yra motociklinis hummer?
tuomet pvz. suzuki gsxr butu bmw analogas motocikluose? skvydai vadylos, droziami belenkur ir belenkaip mocai.
o nauji audi, kur su led gabaritais ir dyydelemis nikeliuotomis grotomis, tai gal ducati? kur labai svarbu, kad visi matytu?
juokingai pagalvojau, kad moto honda ir auto honda yra tas pat. bespalviai, beveidziai aparatikai, kasdieniam naudojimui. nia?
tai dabar tie seni s klases mersai, "banginiai" - chiopereliai. impozantiska iskasena, kadaise buvusi transporto priemone.
visi krosavykai bus golf II, kur aina ant damushimo.
cross cojones PC
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

:lolol:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: Motociklu atitikmenys

Post by jara »

mindaugasa vol.2 wrote:juokingai pagalvojau, kad moto honda ir auto honda yra tas pat. bespalviai, beveidziai aparatikai, kasdieniam naudojimui. nia?

stai kodel su dviem gondom vaziuoju :) bet labai jamana isbandyt noriu, nors jos niekas ir neturi. muset per brangi :roll:
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

ta proga noreciau suzinoti atitikmenis sitiem reikalam:
viliukas
karve
bergas
civikas

aciu sapnininko aiskintojui
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

storms wrote:ta proga noreciau suzinoti atitikmenis sitiem reikalam:
viliukas
karve
bergas
civikas

aciu sapnininko aiskintojui
nu bergui tai pas mus atitikmens nebus. gal hindustan koks nors? pagal 1945m toyotos licenzija?
civikas yra cbr600rr, o karve tai honda accord pasportintas, bet nedaug.
toyota, kaip zinia bendradarbiauja su yamaha. tai ir bus yamaha fjr
cross cojones PC
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Post by Dzuku_Briedzis »

o kaip subarikas transformuojasi i masasykla? Aciu isanksto
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

jo, jo, subaru. buvau pamirses. anksciau galvojau, kad subaru yra yamaha. nes kokybiskas ir istraukia. bet dabar gaunasi, kad neyamaha?
gal tegul buna triumph, nes mazas gamintojas ir savitas toks?
sveikinama DB ir arvi, jus turite triumph!
cross cojones PC
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Post by Abbath »

Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

As kazkaip galvociau kad Ducati vistik yra kazkas irgi is italu, na jeigu ne ferraris tai kokia alfa romeo ar masserati smth...stilius, didele kaina, nedidele kokibe nu ir t.t. ?

O yamaha tuo tarpu kisciau prie audi - ir dizainas geras (audi juk akcetuoja i dizaina kaip ir yamaha) ir valina kai reikia.
Image
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

ducati - lancia?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Agusta - Maseratis
Bimota - Lancia
Ducati - ferraris
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

Username wrote:Agusta - Maseratis
Bimota - Lancia
Ducati - ferraris
bimota ultrabrangu. gal maserati? nors nevalyt. gal ne maserati?
Last edited by mindaugasa vol.2 on 07 Jul 2010, 13:00, edited 1 time in total.
cross cojones PC
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

pezat - visi dukakiai yra fiatai. nes ble, is dirbtuviu neisvaziuoja?

va.

as irgi noreciau sapniniko autoriaus suzinoti atiitkmeni katafalkui su kompresorium:

Image
+2/-14
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

wundi, tamista turite kazkoki mielka chiopereli. ?
cross cojones PC
User avatar
prodriver
125cc tarp koju
Posts: 183
Joined: 21 Jul 2009, 16:00
Location: Klaipeda

Post by prodriver »

Kotai yamahos analogas man ne masina, o sitas reikalas
Image
ir pavadinimas taspats :rock:
Istiesinkit visus kelius nevazinesiu britva
Post Reply