Pasikeite forumas. Turite problemu?

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Dzuku_Briedzis »

Sianakt forumas buvo perkeltas i kita sTerveri, atnaujinta programine iranga.. blabla..

Keli vartotojai jau pranese, kad nemato vienos ar kitos temos ar skilties (kam reik, tas supras) arba nusimuse grupiu teises (pvz moderatoriaus). Jei kazka kazka pastebejot, kad blogai sumigravau - rasot man arba Yvl. Pakoreguosim. Arba rasykit cia (na isskyrus slaptus dalykus).

Keletas naujoviu - nuotraukas galit kabint tiesiai prie pranesimo, nebereik det i visokius puslapius kaip imageshack ar panasiai, o po to linka cia numest. Bet prasau nepiknaudziaut tuo. Kabint nuotraukas tik is revjusu ar kitu dvasingu dalyku. Kitoms nuotraukoms (papai, siknos ir pedikai) ir toliau naudokit imageshack ir panasiai. Serverio diskai ne guminiai.

Taip pat galite prikabinti ir kito pobudzio failus. Pvz PDF ar DOC manuala. Tai va.

Daugiau navarotu, kaip pvz: Temos uzsisakymas ir panasiai, rasite pasinagrineje puslapi arba Vartotojo valdymo pulta

Kas cia dar... Ajjo.. Galite isivesti savo gimdieni aprasyma, na siaip.

Karmos modas bus greitu laiku, turbut :)

Visi kitu smulkus pataisymai - on ze vej. Po truputuka, po truputuka
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by nitruxa »

turi kazkur but funkcija "Quick reply" visai patogi :) :thumbright:
ir dar... noreciau INGLIŠ versijos ;-) ar galima?? :)
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Yvl »

aik i savo profili ir pasikeisk :)
Peace ДА!
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by nitruxa »

yes! I dzid it! :D sunku rast buvo lietuviu kalba... :D
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Dzuku_Briedzis »

nitruxa wrote:turi kazkur but funkcija "Quick reply" visai patogi :) ar galima?? :)
Ijungiau... Saskaita atsius Akelienes imone. Aciu
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Username »

Briedi, +1

Neprarask motyvacijos ir ikalkime gera atnaujinimu banke per si perioda.Veliau frakcija dziaugsis. :)
Image
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Shadow »

Kazkaip pradejo atsibost tokis dalykas, kaip, kad paspaudus ant nuorodos, jinai neatsidaro naujame lape. Kazkaip senam forume budavo taip patogiau, sikart atsibosta daryti back.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Dzuku_Briedzis »

Kaip tai ne?
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Dzuku_Briedzis »

Viskas ciki piki
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by nitruxa »

hehe :D naudok firefox, ir spausk ne kairiu mygtuku, o viduriniu :)
siuolaikynes web technologijos siekia, kad vartotojas pats galetu pasirinkti, kaip jam atidarinet, ar tamia paciame, ar naujame.
nes man pvz, uzknisdavo kai atsidarinejo naujame lange :D taip kad tobulink igudzius... o ne pyk ant forumo :)
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by mindaugasa vol.2 »

taigi cia belenkurios narsykles opcijose rasime, ar clicka atidaryti taip, ar kitaip?
cross cojones PC
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by nitruxa »

teisingai :) Shadow to nezinojo...
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Dzuku_Briedzis »

na dzin, enforcinsiu.. Pas mane automatiskai atidarineja linkus kitam lange, jei linkas iseina is puslapio ribu
Dzūkų tankai nerūdija!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Arvis »

siaip kazkaip paieska neveik... cia man tik ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?

Post by Dzuku_Briedzis »

Taip. Neveikia. Siandien vakare paleisiu indexavima, nes indeksu sukurimas uzima kelias valandas ir labai apkrauna serva. On ze way
Dzūkų tankai nerūdija!
Post Reply