Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by mindaugasa vol.2 »

nu brytvos saraselyje nebuvo, todel, kad labai single minded. gali buti kaip 3 mocas arba kaip vienintelis, asmenim iki 22m.
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by sai »

tai jo, bet tuomet prasysiu revjuso apie vefere naudojimo ipatumus.
aciu
race your life
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by tckd »

drysciau supaprastint sarasa mesdamas per borta supermoto seta.
puikiai komutint (su salyga kad lietuviskai komutinama ne kasdien ir netoli) galima ir su knobais :la: padangos kainoj pigiau nei setas+laikas keitelynem. :glasses7:
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by mindaugasa vol.2 »

drysciau papriestarauti tkdc: gerai suderintas ratu setukas permetamas per max pusvalandi su visais dulkiu nubraukimais.
knobais per asfalta vaziuoti yra nusikaltimas zmonijai. cia ne komutinimas, o vargo vakariene, lyginant su vaziavimu normaliais sm ratais.

saimonai, is kur pas mane pinigai dar vienam mocui??
cross cojones PC
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by efk0nas »

mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
tai galu gale nusistovejo idealus rokerio garazas.
deja, kaip veliau paaiskejo, vienu motociklu neissisuksi niekaip. tenka isigyti 2:
- honda vfr800, kuriuo uzdengiame tourinimo ir kacergos pasivazinejimus
- belenkoks enduro komplekte su supermoto ratais. gali buti koks nors ktm 525 ar smth. situo uzdengiame komutinima mieste ir ilga sezona ir enduro isvaziavimus.
aciu uz demesi.
Ėble, mindaugai! Pavogei mano garažą! :chain: :chain: :chain: :chain: :chain: :chain: :chain: :chain: :chain: :chain:

Edit: kiek mokėjai už vfr?
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by El Traxo »

mindaugasa vol.2 wrote:saimonai, is kur pas mane pinigai dar vienam mocui??
Tai ir Kačerginę metam lauk, jei nėr finansų :D
Ar neužteks pushardžio su double set'u 1. agsfalsui (beigi galima sekti SM madas ar diskutuoti su vIrais kurios R17 labesnės) bei 2. servitutiniams keliukams/piliakalniams. Abi opcijos nemokamos. Less is more? :albino:
How does you do?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by mindaugasa vol.2 »

paprastos pakatuskes, nelendant i sportinyku teritorija, daug nekainuoja, taciau butinos.
cross cojones PC
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by tckd »

efk0nas wrote: Ėble, mindaugai! Pavogei mano garažą!
efkonai taigi net neuzsuki i enduro kanpeli, kam tau enduro :pazors:

be vfro ir gsxr750 ka dar butu galima itraukt sporttouring/ir i kaima ir i soda?
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by storms »

skaitau reikia tureti karve ri berga
tada pataikai i visas nisas
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by ezhiukas »

nikuja - o kas uzdengs rokeriu nisa? Su aladinais ir konciais ant bergo per vokieciovke neprasileksi... Reik dar trecio motociklo - kokio senovinio dvasingo boberiuko, pasimaivymui vokieciovkej :)
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by tckd »

ezhiukas wrote:nikuja - o kas uzdengs rokeriu nisa? Su aladinais ir konciais ant bergo per vokieciovke neprasileksi... Reik dar trecio motociklo - kokio senovinio dvasingo boberiuko, pasimaivymui vokieciovkej :)
cia tiem pas kuriuos p.. mazas :dontknow: :pazors: :occasion2: vokieciofkej ir karve prided :hello2:
less teeth, more tits.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by efk0nas »

Galiu įrodyt autorines teises! :protest:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by mindaugasa vol.2 »

jo. efkunas gerai parase. garbes zodis, nenusiziurejau. sutapimas matyt tik patvirtina, jog pasirinkimas yra tobulas. tik mazas pataisymas: vfr+enduro/supermoto. o ne supermoto konversija i enduro. bet cia smulkmena.
aciu.
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by sai »

sorry, nesusilaikau. ar abudu noretojai esat vaziave su vfr? a patiko? gal bandito 1.2 noretumet, ar taupos karves? apart galinio rato montavimo lengvumo, ten daugiau nieko ner. jau dvigubai geriau tada fazeris nuo 04m, ir vaziuoja ir atrodo, vokieciu gatvej trumparege zyle dar su r6 gali sumaisyt, vakaro sekme garantuota. tas vfr'o ir dual mode mocu pasirinkimas tik parodo jusu polinki i kompromisus. galit steigt mainu kaNpely, issimainysit sena klaviatura iki saldytuvo :D
:peace:
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by mindaugasa vol.2 »

tai aisku, kad kompromisas.
visas gyvenimas yra kompromisas.
beje, pvz. brytva yra dar didesnis kompromisas. atspek kodel?
cross cojones PC
Post Reply