Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
nu brytvos saraselyje nebuvo, todel, kad labai single minded. gali buti kaip 3 mocas arba kaip vienintelis, asmenim iki 22m.
cross cojones PC
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
tai jo, bet tuomet prasysiu revjuso apie vefere naudojimo ipatumus.
aciu
aciu
race your life
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
drysciau supaprastint sarasa mesdamas per borta supermoto seta.
puikiai komutint (su salyga kad lietuviskai komutinama ne kasdien ir netoli) galima ir su knobais
padangos kainoj pigiau nei setas+laikas keitelynem. 
puikiai komutint (su salyga kad lietuviskai komutinama ne kasdien ir netoli) galima ir su knobais
less teeth, more tits.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
drysciau papriestarauti tkdc: gerai suderintas ratu setukas permetamas per max pusvalandi su visais dulkiu nubraukimais.
knobais per asfalta vaziuoti yra nusikaltimas zmonijai. cia ne komutinimas, o vargo vakariene, lyginant su vaziavimu normaliais sm ratais.
saimonai, is kur pas mane pinigai dar vienam mocui??
knobais per asfalta vaziuoti yra nusikaltimas zmonijai. cia ne komutinimas, o vargo vakariene, lyginant su vaziavimu normaliais sm ratais.
saimonai, is kur pas mane pinigai dar vienam mocui??
cross cojones PC
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Ėble, mindaugai! Pavogei mano garažą!mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
tai galu gale nusistovejo idealus rokerio garazas.
deja, kaip veliau paaiskejo, vienu motociklu neissisuksi niekaip. tenka isigyti 2:
- honda vfr800, kuriuo uzdengiame tourinimo ir kacergos pasivazinejimus
- belenkoks enduro komplekte su supermoto ratais. gali buti koks nors ktm 525 ar smth. situo uzdengiame komutinima mieste ir ilga sezona ir enduro isvaziavimus.
aciu uz demesi.
Edit: kiek mokėjai už vfr?
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Tai ir Kačerginę metam lauk, jei nėr finansųmindaugasa vol.2 wrote:saimonai, is kur pas mane pinigai dar vienam mocui??
Ar neužteks pushardžio su double set'u 1. agsfalsui (beigi galima sekti SM madas ar diskutuoti su vIrais kurios R17 labesnės) bei 2. servitutiniams keliukams/piliakalniams. Abi opcijos nemokamos. Less is more?
How does you do?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
paprastos pakatuskes, nelendant i sportinyku teritorija, daug nekainuoja, taciau butinos.
cross cojones PC
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
efkonai taigi net neuzsuki i enduro kanpeli, kam tau enduroefk0nas wrote: Ėble, mindaugai! Pavogei mano garažą!
be vfro ir gsxr750 ka dar butu galima itraukt sporttouring/ir i kaima ir i soda?
less teeth, more tits.
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
skaitau reikia tureti karve ri berga
tada pataikai i visas nisas
tada pataikai i visas nisas
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
nikuja - o kas uzdengs rokeriu nisa? Su aladinais ir konciais ant bergo per vokieciovke neprasileksi... Reik dar trecio motociklo - kokio senovinio dvasingo boberiuko, pasimaivymui vokieciovkej 
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
cia tiem pas kuriuos p.. mazasezhiukas wrote:nikuja - o kas uzdengs rokeriu nisa? Su aladinais ir konciais ant bergo per vokieciovke neprasileksi... Reik dar trecio motociklo - kokio senovinio dvasingo boberiuko, pasimaivymui vokieciovkej
less teeth, more tits.
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Galiu įrodyt autorines teises! 
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
jo. efkunas gerai parase. garbes zodis, nenusiziurejau. sutapimas matyt tik patvirtina, jog pasirinkimas yra tobulas. tik mazas pataisymas: vfr+enduro/supermoto. o ne supermoto konversija i enduro. bet cia smulkmena.
aciu.
aciu.
cross cojones PC
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
sorry, nesusilaikau. ar abudu noretojai esat vaziave su vfr? a patiko? gal bandito 1.2 noretumet, ar taupos karves? apart galinio rato montavimo lengvumo, ten daugiau nieko ner. jau dvigubai geriau tada fazeris nuo 04m, ir vaziuoja ir atrodo, vokieciu gatvej trumparege zyle dar su r6 gali sumaisyt, vakaro sekme garantuota. tas vfr'o ir dual mode mocu pasirinkimas tik parodo jusu polinki i kompromisus. galit steigt mainu kaNpely, issimainysit sena klaviatura iki saldytuvo 

race your life
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
tai aisku, kad kompromisas.
visas gyvenimas yra kompromisas.
beje, pvz. brytva yra dar didesnis kompromisas. atspek kodel?
visas gyvenimas yra kompromisas.
beje, pvz. brytva yra dar didesnis kompromisas. atspek kodel?
cross cojones PC