gal ka sudomins?
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: gal ka sudomins?
Skaitau, kad skaitau. Visureigis ne kitaip. Gali pridet prie skelbimuko
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: gal ka sudomins?
Laabai grazi automasina, jei tik vienu nuliu kaina mazesne butu... 
Re: gal ka sudomins?
tu zinai tada, kokia cia eile susidarytu? su kiek nuliu?
