traktoriu aktualijos

Motofrakcijos Chopper/Cruiser/Custom skyrius
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: traktoriu aktualijos

Post by mindaugasa vol.2 »

o man px: vairuoju harli ir man nerupi, ka apie mane galvoja kiti, nes zinau, kad pavydi.
cross cojones PC
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Re: traktoriu aktualijos

Post by Shadow »

ezhiukas wrote:Edit: beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko... :)
Tai, kad Sportsteris yra siknos kratytuvas. Nu kam tokiu reikia? po miesta maltis aisku gerai, bet kur toliau pavaziuot tai nafik.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: traktoriu aktualijos

Post by mindaugasa vol.2 »

shadow, pavydi nes neturi harley davidson ir tiek. neuzskaitomos jokios pastabos ir pasiteisinimai. pavydi arba nesupranti.
cross cojones PC
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: traktoriu aktualijos

Post by ezhiukas »

Shadow wrote:
ezhiukas wrote:Edit: beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko... :)
Tai, kad Sportsteris yra siknos kratytuvas. Nu kam tokiu reikia? po miesta maltis aisku gerai, bet kur toliau pavaziuot tai nafik.
ryskiai pas tave senas buvo. Nuo 2004 metu pas sportsterius motoras jau ant pagalviu ir nieko jis ten nebekrato.
User avatar
sablius
Posts: 33
Joined: 20 Mar 2010, 12:19
Location: Kaunas

Re: traktoriu aktualijos

Post by sablius »

ezhiukas wrote:beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko... :)
Labai teisingai pastebėta! Čia panašiai, kaip ir kokia A3 ne mašina - geriau didelis ale Sang Yong'as ir pofig, kad mažiau rariteto :D
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: traktoriu aktualijos

Post by El Traxo »

mindaugasa vol.2 wrote:o man px: vairuoju harli ir man nerupi, ka apie mane galvoja kiti, nes zinau, kad pavydi.
tai nena.. Beje, kur konveršiną į traiką darei? Geriau dabar?

Image
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: traktoriu aktualijos

Post by Yvl »

obeje, turesim dar viena traktorista?
Attachments
jara.jpg
jara.jpg (7.12 KiB) Viewed 1361 times
Peace ДА!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: traktoriu aktualijos

Post by mindaugasa vol.2 »

traxai, beje kazkada lipdziau traika. kaip ir priklauso - is wabalo. uzstrigau su rusisku springeriniu shakiu paieskom. kirtimu turgelyje tik pasakojimus girdejau, kas gali tureti. o rasti nepavyko, o kitokiu nenorejau.
paskum pardaviau studentam i utena.
cross cojones PC
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: traktoriu aktualijos

Post by Abbath »

studentai is traiko padare wabala
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Re: traktoriu aktualijos

Post by Shadow »

mindaugasa vol.2 wrote:shadow, pavydi nes neturi harley davidson ir tiek. neuzskaitomos jokios pastabos ir pasiteisinimai. pavydi arba nesupranti.
Jo, taip pavyzdziu, kad net atsikraciau savojo.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Martynas
Ganerio lankytojas
Posts: 608
Joined: 26 Feb 2010, 13:34
Location: sostine

Re: traktoriu aktualijos

Post by Martynas »

Shadow geriau uz Harly :blackeye:
Live to Ride
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: traktoriu aktualijos

Post by Abbath »

pagal faktus gautisi kad shadow gereu uz sportsteri.... nublet ne uz ka neisikeiciau... nu nebent duotu 4 pusnaujus shedow :-k
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
Day
Posts: 33
Joined: 11 Aug 2010, 09:25
Location: Vilnius

Re: traktoriu aktualijos

Post by Day »

Jau tik nereikia cia ant sportsteriu varyt :) Ir toliau pavaziuot galima, ir serpantinuose graziai gula, jokiu bedu.
Shadow wrote:
ezhiukas wrote:Edit: beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko... :)
Tai, kad Sportsteris yra siknos kratytuvas. Nu kam tokiu reikia? po miesta maltis aisku gerai, bet kur toliau pavaziuot tai nafik.
Ai ...
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Re: traktoriu aktualijos

Post by Shadow »

tai toliau pavaziuot ir su dviraciu galima, va zmogelis is Suvalkijos lygumu dviratuku i Airija sunaus aplankyt numyne. Cia kalba ne apie tai, kad toliau pavaryt galima, bet apie komforta. man harlio vien del vardo nereikia :D nesivaikau zymiu prekiniu zenklu. Aisku, jei tureciau pinigu tliekamu imciau HD Nightroada, beprotiskai grazus :) et velgi, gal pavaziaus neatrodytu taip, gerai kaip nuotraukoj :D
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: traktoriu aktualijos

Post by ezhiukas »

su tavo sudejimu nebent su roadkingu vazinet, o ne sportsteri lauzyt :D
Post Reply