nesieks ledo ir bus pesda, kaip man buvo su per trumpais varztais...
Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
skaitau, jei bus sniego ant ledo, tai bent jau tokiu varztu kaip fotkej, bus maza...
nesieks ledo ir bus pesda, kaip man buvo su per trumpais varztais...

nesieks ledo ir bus pesda, kaip man buvo su per trumpais varztais...
Last edited by Rashyd on 24 Nov 2010, 17:34, edited 1 time in total.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Su tais šriubais tik ant nuvalyto ledo ir dar pastebėjimas, kad galui tikrai nereikia tiek daug šriubų, geriau į priekį daugiau, jei priekis slidinės batonai bus skaudus, jei galas slidinės nuo to tik geriau į posukius įeit.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
uzteks ereziju. Nupirkta. Sumoketa. Ryt asmeniskai issiusiu paraginima sumoket.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Kalkuliacija
666 varztai gaunas 42$
Nuo manes nuskaite 2.66 lt/$ kursu dauginam, gaunam 111.72lt (nepamirstam pridet po 1.50 uz iskaityma i seb saskaita)
tobish gaunas 113.22
Aciu.
Saskaitos detales gausit asmeniskai per PM.
666 varztai gaunas 42$
Nuo manes nuskaite 2.66 lt/$ kursu dauginam, gaunam 111.72lt (nepamirstam pridet po 1.50 uz iskaityma i seb saskaita)
tobish gaunas 113.22
Aciu.
Saskaitos detales gausit asmeniskai per PM.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Kagi, vis dar lieka atviras priekines padangos klausimas. Reikia! Kas turit pakenciama ant nupirkimo?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
kazkastai yra garaze del priekio, reiktu patikrinti...
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Turiu kruva padangu galeciau atvezti kita 3d is birzu.
Kiek gali moketi?
Kiek gali moketi?
no fear
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
iki pydiso skaitau fair kaina
ne ? o kiek reik ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
vezk rodyk ka turi.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
šiandien C-15'me buvo išgrežta viena skylutė, tipo paruošiau super varžto įsukimui
Liko 239 ir gale begalybė.
Va tik varžtų sulaukiam.
Beje, kiek žinau, prieš įsukant varžtą verta teptelt klijų.
Klausimas kokių.
I dar stojasi klausimas dėl optimalaus gražto diametro skylei daryt.
Ar kas atliko šitą galimybių studiją?
Liko 239 ir gale begalybė.
Va tik varžtų sulaukiam.
Beje, kiek žinau, prieš įsukant varžtą verta teptelt klijų.
Klausimas kokių.
I dar stojasi klausimas dėl optimalaus gražto diametro skylei daryt.
Ar kas atliko šitą galimybių studiją?
perkele FE-450
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
o tai neskaitai koldkaterius sukt tiesiai be predrillo?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
geriausiai reiktų gamintojo paklaust directions for optimal result.
gal užpirkimo vadovas paklaustų?
šiaip galvoju kad šiokis tokis pirpedrilas gal ir duotų naudos, nes guma linkusi priešintis, amortizuoti ir stūmt atgal.
įtariu, kas padarius skylutę kiek mažesnio diametro nei šriūbas (atmetus sriegį), laikytų geriau.
Dainius-Mitas taip suka tuos ale-"treleborgerinius" šypus.
Ir dar tikrai kažkur skaičiau, bet dabar nerandu kur.
gal užpirkimo vadovas paklaustų?
šiaip galvoju kad šiokis tokis pirpedrilas gal ir duotų naudos, nes guma linkusi priešintis, amortizuoti ir stūmt atgal.
įtariu, kas padarius skylutę kiek mažesnio diametro nei šriūbas (atmetus sriegį), laikytų geriau.
Dainius-Mitas taip suka tuos ale-"treleborgerinius" šypus.
Ir dar tikrai kažkur skaičiau, bet dabar nerandu kur.
perkele FE-450