skaitau ryt silikate skelbiam gonkes kas leciau
Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
hmh linksmai atrodo paliubomu reik bandyt, amebos atmazu visada gali sugalvot!
skaitau ryt silikate skelbiam gonkes kas leciau
skaitau ryt silikate skelbiam gonkes kas leciau
less teeth, more tits.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
kai ryte vaziavau pro plentbari maciau briedi bekickinant
o apie pusiaudieni prie tapeliu kazkas atsiveze ktm 2t, bet ant ezero nelipo, ledas dabar apie 7-10 cm
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tai va kas ten pypino!!! Pypinai?Woo wrote:kai ryte vaziavau pro plentbari maciau briedi bekickinanto apie pusiaudieni prie tapeliu kazkas atsiveze ktm 2t, bet ant ezero nelipo, ledas dabar apie 7-10 cm
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tuos pacius radau besikraunancius moca atgal i busa. sake, pakrantege po sniegu ledas slapias, tai nedriso uzvaziuotWoo wrote:kai ryte vaziavau pro plentbari maciau briedi bekickinanto apie pusiaudieni prie tapeliu kazkas atsiveze ktm 2t, bet ant ezero nelipo, ledas dabar apie 7-10 cm
±
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tai va kas ten pypino!!! Pypinai?[/quote]
knietejo papypint bet nenorejau trukdyt rytines kicko maldos
taip kad as nekaltas
knietejo papypint bet nenorejau trukdyt rytines kicko maldos
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tuos pacius radau besikraunancius moca atgal i busa. sake, pakrantege po sniegu ledas slapias, tai nedriso uzvaziuot[/quote]
a tai irgi buvai prie tapeliu? Siaip prie kranto buvo storiausias ledas, galejo jie eketese paziuret koks storis. O tas keistas slapumas atsirado tik vakarop, atrode lyg butu pavirsius aptirpes nors spaude geras minusas
a tai irgi buvai prie tapeliu? Siaip prie kranto buvo storiausias ledas, galejo jie eketese paziuret koks storis. O tas keistas slapumas atsirado tik vakarop, atrode lyg butu pavirsius aptirpes nors spaude geras minusas
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tapeliuose nepraktikuojamas zveju ir motociklistu bendravimas :]
±
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Ar gavot jau varztus?
Jei nesusisuksit visu ir liks po kazkiek nuo kiekvieno mielai nupirkciau.
Jei nesusisuksit visu ir liks po kazkiek nuo kiekvieno mielai nupirkciau.
Kur naujaką?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Atlanticas praignoravo jau 3 laiska. Kas paskutiniu metu per juos siuntetes ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Atlanticas niekad neatsako i laiskus. Kai jau prarandi visas viltis, paskambina ju kurjeris ir atiduoda tavora.
cross cojones PC
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tai kaip suprantu Arvis jau viltis daugmaz prarades tai jau toi turetu ateiti siuntinukas 
less teeth, more tits.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
arvis vilty prarades is mane pinigu sulaukt. bet tai cia bus kaip su atlanticu..bus
:sorryverymach:
:sorryverymach:
cross cojones PC
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
ple, atlančio dar vienas brolis Taffy, irgi kažikiek delsęs prisiuntė šūdo nevtiemu,
gal sakau kokia vakarų krizė prasidėjo
gal sakau kokia vakarų krizė prasidėjo
perkele FE-450