
Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Bullies on da ICE - 2009/2010
Na ir paskutine statistika.
Galas: 236 varztu, 35 min. Savikaina: 236 x 0,22LT = 51,92LT
Fokej motowevere piktina savo jamana tts

Galas: 236 varztu, 35 min. Savikaina: 236 x 0,22LT = 51,92LT
Fokej motowevere piktina savo jamana tts

Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Briedis su Here ir su "itvaru" ant Daugu ciOZH......
tomasn wrote:Briedi, sekmadieni ant tapeliu?
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
ARBEIT MACHT FREI
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Bullies on da ICE - 2009/2010
Ziu, dapashol
As su heree?
Fig.sekmadiena na Velykyje Tapelej
Vovere irgi baigiu ikalbint
Nabagas dar varztus suka.
As su heree?
Fig.sekmadiena na Velykyje Tapelej
Vovere irgi baigiu ikalbint
Nabagas dar varztus suka.
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Sekmadieni tapeliai? Reiks atvaziuot su cipsais ir aguonpieniu paziuret kaip laiko saltipjausniai 
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Isbandziau tylu ziemos vakara daugiabucio kieme koldkuterius ir kaimynu nervus.Ssssssssmagumelis 
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
idomei su elektrine bormašine 
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
cia is kai kuriu veidaknyges:
"jei jau reik pakvietimo, tai sakau: kitą sekmadienį, antrą Kalėdų dieną, 11:00, ant Juodžio (šalio Šilo ežero), su tuo, ką turit: spygliais, keturračiais, žmonomis, vaikais, šašlykais ir karštu vynu termosuose!!! Privaloma tvarka!"
pataisymas - juodzio ezeras, tas ezeras, kur salia tapeliu. ten kur praeita antra puse ziemos vazinedavom
"jei jau reik pakvietimo, tai sakau: kitą sekmadienį, antrą Kalėdų dieną, 11:00, ant Juodžio (šalio Šilo ežero), su tuo, ką turit: spygliais, keturračiais, žmonomis, vaikais, šašlykais ir karštu vynu termosuose!!! Privaloma tvarka!"
pataisymas - juodzio ezeras, tas ezeras, kur salia tapeliu. ten kur praeita antra puse ziemos vazinedavom
±
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
atlanticas sako kad siuo momentu muitina siuntini. Ar musu varztai tame siuntinyje - galima tik speliot.
Sian 15:00 reik jiem vel skambint.
Galbut, kaledinio stebuklo deka, senis saltis pabers po eglute saujele varztu.
Sian 15:00 reik jiem vel skambint.
Galbut, kaledinio stebuklo deka, senis saltis pabers po eglute saujele varztu.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tai grand meetas sekmadieniu, ani...?
a kas pernai nesmauge (nesmaugia ir shimet..) ir nezino kur tas kitas ezerielis, tai kaYp elgtis? Aciu.
Su Šventom visus!!!!!!

a kas pernai nesmauge (nesmaugia ir shimet..) ir nezino kur tas kitas ezerielis, tai kaYp elgtis? Aciu.
Su Šventom visus!!!!!!
ARBEIT MACHT FREI
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
salia tapeiu ezero, tai reiskias, kad tuos du ezerus skiria tik kelias, o jungia vamzdis po keliu 
±
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Briedi, mes turim nepabaigtu reikalu ir vyriska pokalbi! Nepamirskble!
Добро пожаловать нахуй