Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tai galit neskubet, nesinervint. normalaus ledo juk vistiek niekur nera. arba sniego kalnai, arba sherbetas
±
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
nu. O savaitgali vel lietu zada.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tomasn wrote:tai galit neskubet, nesinervint. normalaus ledo juk vistiek niekur nera. arba sniego kalnai, arba sherbetas
as zianu kur ira geras ledas
Akropolis,Utenos arena,Elektrenai...
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Vakar reikėjo kažko panašaus - http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=418653" onclick="window.open(this.href);return false;tomasn wrote:tai galit neskubet, nesinervint. normalaus ledo juk vistiek niekur nera. arba sniego kalnai, arba sherbetas
Gal net ir paprasčiau nei KK?
How does you do?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tiesiai gal ir pavaziuosi
bet tik tiesiai
+ labai nesexsovai atrodo tos sagtys ant ratlankio
bet tik tiesiai
+ labai nesexsovai atrodo tos sagtys ant ratlankio
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Dabar ledas nuvalytas tik ant rajoniniu keliu ir zvyrkeliu,ten galima naudoti KK 
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Leda reik patiem nusivalyt, sniegas niekur nedings, nebent bus stiprus atodrekis o veliau duos daug salcio.
Kur naujaką?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
aha, ir jei dar tuos dirželius įsuks į grandinę ... ačiū ne 
perkele FE-450
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
kai ėmė rinktis virai su dideliom mašinom, kai pasidarė baugu... o dar vaikų buvo su tekančiu snargliu... o dar prisiminiau savo bergą vienišą garaže... vienžo...tomasn wrote:kur ten jus dingot, kai mes atsiradom? a?
perkele FE-450
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Skaitai tokie ilgi?Rammst wrote:aha, ir jei dar tuos dirželius įsuks į grandinę ... ačiū ne
Beje, kalba eina apie sniegą. Dar yra ir visai grandzynių:

How does you do?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
nuvalyti rajoniniai zvirkeliai labai smagus , nereik nei ezero ledo.. ant kelio vien ledas/
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Gal kas zinote kokia padetis uzmiescio keliukuose,miske ir ant ezeru?Pradedu jau sapnuoti matacykliu,reik prasivaziuoti 