Q: koki muoca pirkti?

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by mindaugasa vol.2 »

ti, kad turiu kawesekla. refurbisinu. ka dar pirkti?? sboray arteja, o as nespeju paskum mada
cross cojones PC
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by tomasn »

pirmininko motociklas http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1123587" onclick="window.open(this.href);return false;
spikiai, bekamerines padangos, ipurskimas
±
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by Dzuku_Briedzis »

siaip capanordai visai smagus keliaujant
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by mindaugasa vol.2 »

jep. anglai sita, kaip naudota moca, reitinguoja labai gerai. rsv varinkelis bus smagus lekti autobanais ir siaip lyg dideliu problemu nera. vienas recallas buvo ir tas nebaisus.
cross cojones PC
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by Ziune »

Ar esat natūroje ta kiawlę bandę? Bo panašu kad iš paveikslėlių ir specifikacijų reitingOjate:albino:
Valit? jo! Tiesa sakant daugiau nieko...
Į offroudą neišvažiuosi, o ant asfalto yra ir smagenių baikų.
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by mindaugasa vol.2 »

naturoj nebandyta. skaitau zurnalus. o kam dabar lengva?
reliai,tai smagu pasvaigti apie offrouda, bet gausis tai maks per graveika prasinest. reikia, kad duobetus rusijos kelius laikytu.
beje, o galima su keleiviu endurinti?
cross cojones PC
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by tomasn »

endurint skaitau ne. vaziuot zvyrkeliu - taip.
Ziuniau, o tai kuo R1200GS geriau uz sita drambli?
±
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by sai »

pirmininkui, kadissimatuotu visus norimus baikus is eiles. bus biski arciau tiesos, net ir nebandzius gyvai :)
race your life
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by Ziune »

Pirmininkui, keliauti dvisėda offroad'u galima ir netgi labai smagu. Mano Žmona su malonumu prisimena keliones palei visą Merkio upę, i Kolką Latvijoje, Aukštaitijos gatviniai kaimai ir kitos superinės kelionės bekele su Domiku, Alpu, Dakaru. Šiais metais, po to, kai padpirkau seną dvasingą techniką, žadam ir vėl jamti panašias keliones po LT. Keliones kur su auto niekada neišsiruoši.
Na o ištvermės ralio dvisėda gal nelabai.
Tomsan, kaip tai man nesilygina Kapanordas su 1200GS, čia kai Nisan Primera su 5-tu BeMbeliu lyginti.
Ir aplamai, litrinė sunki endurkė žmonėms, kurie daug keliauja po ivairias, tame tarpe ir mažiau civilizuotas, šalis. Pasimalti vietoje, kartą metuose išlėkti kur toliau, o dar ir kokį APL'a (kiekvieno enduristo krikšto apeiga) pajamti, 600-tuko (750) per akis. Ir tikrai nereikia brand new, 10-15 metų senumo technika, suteikia daaaaug malonumo.

Image
Last edited by Ziune on 12 Jan 2011, 22:47, edited 2 times in total.
ARBEIT MACHT FREI
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by tckd »

Ziune wrote:Nisan Primera su 5-tu BeMbeliu lyginti.
kazkada su kolega maike plesiau, kad nematau skirtumo tarp primeros ir piatako apart pinpalo didumo. gal kad piatako niekad neturejau :pazors: bet gi skaitau kad ir aprilia vaziuos o visa kita antraeiles smulkmenos :greblys:
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by mindaugasa vol.2 »

Ziune, aciu.
Prasome daugiau apie dviseda? Dabar butinas chrestomatinis pampu uzkariautojo vaziavimas yra sauniai atsistojus ir krutine skrodziant ora. Be tai sitas atkrenta kai varai dviese? Antram numeriui sedimoji i veida kazkaip nepadoru?
o tai kaip su balansavimu sunkaus daikto? kaip iziureti eziuka ant kelio padoriu atstumu?
?
cross cojones PC
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by tomasn »

mindaugasa vol.2 wrote:Ziune, aciu.
...Be tai sitas atkrenta kai varai dviese? Antram numeriui sedimoji i veida kazkaip nepadoru?...
stojas ir keleivis, ir lekiat dviese i sviesu rytoju skrosdami veja, kaip leonardas su dzheke ant titaniko :pagausiu:
±
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by Abbath »

mindaugasa vol.2 wrote:Ziune, aciu.
Prasome daugiau apie dviseda? Dabar butinas chrestomatinis pampu uzkariautojo vaziavimas yra sauniai atsistojus ir krutine skrodziant ora. Be tai sitas atkrenta kai varai dviese? Antram numeriui sedimoji i veida kazkaip nepadoru?
o tai kaip su balansavimu sunkaus daikto? kaip iziureti eziuka ant kelio padoriu atstumu?
?
Nu jeigu eziukas lekia su endurke tai jin gan ryski, turetu is toli matytis net ir peškom ir nakty.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by Ziune »

Juntama BTV įtaka.
Jaunasis enduro žiūrovas akivaizdžiai painioja smaugimą,
Image

ir tiesiog keliavimą su drakonu ir miego maišais "ant kupros".
Image

Image

Image

Jei kartais taip sutaptu, kad drakonas yra dar ir asmeninių vaikų motina
Image

tai vadeliotojo patirtis bekelėje rekomendOtina.
Image

Visus žemiau pateiktus kausimus skaitau atsakis išmintingasis dėdė "laikas", beigi motulė "sava patirtis".


mindaugasa vol.2 wrote:Ziune, aciu.
Prasome daugiau apie dviseda? Dabar butinas chrestomatinis pampu uzkariautojo vaziavimas yra sauniai atsistojus ir krutine skrodziant ora. Be tai sitas atkrenta kai varai dviese? Antram numeriui sedimoji i veida kazkaip nepadoru?
o tai kaip su balansavimu sunkaus daikto? kaip iziureti eziuka ant kelio padoriu atstumu?
?
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Post by mindaugasa vol.2 »

valioaciu!
cross cojones PC
Post Reply