Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
trumpai reziumuojant:
asfaltas - sikna
zvyrkelis - sikna
miskeliai ir pievos - sikna
asfaltas - sikna
zvyrkelis - sikna
miskeliai ir pievos - sikna
Dzūkų tankai nerūdija!
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Renaz'ai ar tau reikia dar KoldKuteriu ar galiu emaz'ui parduot uz brangiai?
Dzūkų tankai nerūdija!
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
o kame sikna ant asfalto? Asfaltas gi slapias, dedi plentines padangas ir gali vazinet 
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
skaitau, matan padeti uz lango, KK parduosi uz pigiai ir dar nuveshi kur reikiaDzuku_Briedzis wrote:Renaz'ai ar tau reikia dar KoldKuteriu ar galiu emaz'ui parduot uz brangiai?
±
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Skaittau kad tavo langas turbut i neries upe.skaitau, matan padeti uz lango, KK parduosi uz pigiai ir dar nuveshi kur reikia
Kur naujaką?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Negerai kad neturiu pirekabos prie valties. Sita voveriui siusk 


Kur naujaką?
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Buvau siandien sielos nuraminti garaze,pakikint.Neislaike nervai ir islekiau uz miesto,o ten vaziuoti pasrinkimas nekoks,arba provezose maliesi,arba per sniega kasiesi sraiges greiciu.KK ant asfalto dyla greiciau nei greitai,200 metru pravaziavus zenkliai suapvalejo 
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
informoju kad siandien saligatviai idejalus ledasmaugiui na vse dengi.
tiesa gal kas norit koldkuteriu? parduodu teises i koldkuterius pas arvi uz puse kainos, laukti liko jau nedaug
tiesa gal kas norit koldkuteriu? parduodu teises i koldkuterius pas arvi uz puse kainos, laukti liko jau nedaug
less teeth, more tits.
