M`BaubZo sv650s k2 tema

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by zil130 »

nu pzd.
Dedi naują riebokšli, ant viršaus seną ir per ji sukali su bet kuo. Sukali, sena von ištrauki, va tau riebokšlis ir vietoj.
http://www.youtube.com/watch?v=UQrhY8r0 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

mano galva, tai keičiant vien tepalą, nefig ten lįst prie tų riebokšlių, nebent
leidžia. vidinio vamzdžio juk nelupi lauk, tik atsuki viršuj kamštį ir išpili, tai jei
neleido prieš tai, neleis ir po to.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tomasn »

zil130 wrote:nu pzd.
Dedi naują riebokšli, ant viršaus seną ir per ji sukali su bet kuo. Sukali, sena von ištrauki, va tau riebokšlis ir vietoj.
http://www.youtube.com/watch?v=UQrhY8r0 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
a nu jo, logiska. senaji po to naxren nupjauni! nu zilai, nu inzinierius! =D>
±
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by rprznt »

Apreziumuojant, nors tepalas sakes jau stovi po stalu (15W) ir laukia suvartojimo, vistik nuojauta sako kad per ziema nedrisiu ar ardyti ir pasiliksiu pavasariui.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

seniai jau čia dėl ko nors verkšlenau, tai va, prašom:
KUMULETORIUS NEKUMULIUOJA!!!! tiksliau, sekmadienį savaitę pastovėjusio jau neužkūriau. nors gan žvaliai suko 15 ar 20 sek. (hehe), bet nepagriebė. nuo prikūrkės spolabarota.

krovimą tikrinau kažkada, norma. aliektros nutekėjimas 5 mA (signalizacija). tiesa, prieš porą mėnesių buvau palikęs degančių lempelių ir pilnai nusodinęs akumą - tai jau žopa jam dabar?

ar kažkokis kitos nesivedimo priežastys gali būt? gal nežinau kokios starto procedūros karbiuratoriniam atstojui? ar tiesiog toks gyvenimas ir nėr čia, ko norėt?

beje, gal kas paskolintų vieną iš tų smart kroviklių? grąžinčiau per shootoutą.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by Yvl »

skaitau po savaites stovejimo neuzkurei, nes karbe buvo sausra. pakol sudreko, tai va shtai jums ir prasom. jei kumuletorius nekumuliuotu, tai ir is pat pradziu sukt reiktu su kicku...
Peace ДА!
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by Qu'est ce que c'est »

5mA per daug motociklinei batarkei
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by Yvl »

ale tai su 5mA ciulpimu jis po savaites tikrai starterio nepasuktu... o cia sako, kad suko zvaliai...
Peace ДА!
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

labadiena, užmirštas kampeli!

laukuose sklando Sezono kvapas, o garažuose vyksta bruzdesys.
s20110205057.jpg
s20110205057.jpg (85.01 KiB) Viewed 2321 times
dabar, kadangi kišiu nagus prie karbų, galim paspėlioti - užkursiu iki gegužės ar ne?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tckd »

o tai nepatogiau baka nuimt ir numest i kanpa, dar nusileis kapotas bekrapstant? :rock:
less teeth, more tits.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

labas vakaras. šiandien tai susinervijau. susinervijimo priežastis: suzuki gaidys.
tarpai sux.jpg
tarpai sux.jpg (61.74 KiB) Viewed 2293 times
norma, savaime suprantama, IN 0,1-0,2 EX 0,2-0,3.

dar galima pakalbėt apie lėvą priėjimą, konkrečiai - prie paskirstymo grandinių
įtempiklių: $&%@!! #*@&!! *&$%^#$! pvz, norint patogiai prieit prie galinio,
reikia išimti ratą; norint prie priekinio - išimt variklį.

pabaigai dar vienas ghettotech picsas
special tool.jpg
special tool.jpg (60.93 KiB) Viewed 2293 times
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tomasn »

o tai reguliuojasi voztuvu tarpeliai rakteliu ant desimt ir atsuktuvu, ar reik keist "ratus"? gal TDC tiksliai nenustatei?
o kiek SV gali stovet parkinge nurinktas? niekas i cilindra neprisiks per nakti?
±
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

tarpeliai su šaibom :(
tdc tiksliai.
o dėl parkingo tai dar viena megafrustracija, nes negalima išeinant palikt visko ištaškytai,
reikia bent kažkiek atgal surinkt. galvų dangtelius su skoču priklijavau. turėtų laikyt.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by El Traxo »

M`BaubZ wrote:tdc tiksliai.
Apie TDC gaudymo ypatumus gali papasakoti Ricardo.
Kol TDC buvo tiksliai, žiūrint per "langelį" - vožtuvai nesireguliavo anei kaip. Teko nuimt generatoriaus dangtelį, susirast tikrą TDC. Tada ir tarpeliai migam susireguliavo
How does you do?
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

pas mane, manau, irgi migam susireguliuos. tik tabletes susižiūrėt, kokių reikia,
nusipirkt, sulaukt, surinkt viską ir nepridaryt nesąmonių pakeliui.

apskritai, tai kžkaip sudėtinai či tie TDC-šmDC visokie. skaytų, reguliuok pagal
kiekvieną velenėlį atskirai, kai kumštelis nusuktas į priešingą pusę nuo vožtuvo
ir tiek žinių.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Post Reply