M`BaubZo sv650s k2 tema
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
nu pzd.
Dedi naują riebokšli, ant viršaus seną ir per ji sukali su bet kuo. Sukali, sena von ištrauki, va tau riebokšlis ir vietoj.
http://www.youtube.com/watch?v=UQrhY8r0 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Dedi naują riebokšli, ant viršaus seną ir per ji sukali su bet kuo. Sukali, sena von ištrauki, va tau riebokšlis ir vietoj.
http://www.youtube.com/watch?v=UQrhY8r0 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
mano galva, tai keičiant vien tepalą, nefig ten lįst prie tų riebokšlių, nebent
leidžia. vidinio vamzdžio juk nelupi lauk, tik atsuki viršuj kamštį ir išpili, tai jei
neleido prieš tai, neleis ir po to.
leidžia. vidinio vamzdžio juk nelupi lauk, tik atsuki viršuj kamštį ir išpili, tai jei
neleido prieš tai, neleis ir po to.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
a nu jo, logiska. senaji po to naxren nupjauni! nu zilai, nu inzinierius!zil130 wrote:nu pzd.
Dedi naują riebokšli, ant viršaus seną ir per ji sukali su bet kuo. Sukali, sena von ištrauki, va tau riebokšlis ir vietoj.
http://www.youtube.com/watch?v=UQrhY8r0 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
±
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Apreziumuojant, nors tepalas sakes jau stovi po stalu (15W) ir laukia suvartojimo, vistik nuojauta sako kad per ziema nedrisiu ar ardyti ir pasiliksiu pavasariui.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
seniai jau čia dėl ko nors verkšlenau, tai va, prašom:
KUMULETORIUS NEKUMULIUOJA!!!! tiksliau, sekmadienį savaitę pastovėjusio jau neužkūriau. nors gan žvaliai suko 15 ar 20 sek. (hehe), bet nepagriebė. nuo prikūrkės spolabarota.
krovimą tikrinau kažkada, norma. aliektros nutekėjimas 5 mA (signalizacija). tiesa, prieš porą mėnesių buvau palikęs degančių lempelių ir pilnai nusodinęs akumą - tai jau žopa jam dabar?
ar kažkokis kitos nesivedimo priežastys gali būt? gal nežinau kokios starto procedūros karbiuratoriniam atstojui? ar tiesiog toks gyvenimas ir nėr čia, ko norėt?
beje, gal kas paskolintų vieną iš tų smart kroviklių? grąžinčiau per shootoutą.
KUMULETORIUS NEKUMULIUOJA!!!! tiksliau, sekmadienį savaitę pastovėjusio jau neužkūriau. nors gan žvaliai suko 15 ar 20 sek. (hehe), bet nepagriebė. nuo prikūrkės spolabarota.
krovimą tikrinau kažkada, norma. aliektros nutekėjimas 5 mA (signalizacija). tiesa, prieš porą mėnesių buvau palikęs degančių lempelių ir pilnai nusodinęs akumą - tai jau žopa jam dabar?
ar kažkokis kitos nesivedimo priežastys gali būt? gal nežinau kokios starto procedūros karbiuratoriniam atstojui? ar tiesiog toks gyvenimas ir nėr čia, ko norėt?
beje, gal kas paskolintų vieną iš tų smart kroviklių? grąžinčiau per shootoutą.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
skaitau po savaites stovejimo neuzkurei, nes karbe buvo sausra. pakol sudreko, tai va shtai jums ir prasom. jei kumuletorius nekumuliuotu, tai ir is pat pradziu sukt reiktu su kicku...
Peace ДА!
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
5mA per daug motociklinei batarkei
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
ale tai su 5mA ciulpimu jis po savaites tikrai starterio nepasuktu... o cia sako, kad suko zvaliai...
Peace ДА!
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
labadiena, užmirštas kampeli!
laukuose sklando Sezono kvapas, o garažuose vyksta bruzdesys. dabar, kadangi kišiu nagus prie karbų, galim paspėlioti - užkursiu iki gegužės ar ne?
laukuose sklando Sezono kvapas, o garažuose vyksta bruzdesys. dabar, kadangi kišiu nagus prie karbų, galim paspėlioti - užkursiu iki gegužės ar ne?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
o tai nepatogiau baka nuimt ir numest i kanpa, dar nusileis kapotas bekrapstant? 
less teeth, more tits.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
labas vakaras. šiandien tai susinervijau. susinervijimo priežastis: suzuki gaidys.
norma, savaime suprantama, IN 0,1-0,2 EX 0,2-0,3.
dar galima pakalbėt apie lėvą priėjimą, konkrečiai - prie paskirstymo grandinių
įtempiklių: $&%@!! #*@&!! *&$%^#$! pvz, norint patogiai prieit prie galinio,
reikia išimti ratą; norint prie priekinio - išimt variklį.
pabaigai dar vienas ghettotech picsas
dar galima pakalbėt apie lėvą priėjimą, konkrečiai - prie paskirstymo grandinių
įtempiklių: $&%@!! #*@&!! *&$%^#$! pvz, norint patogiai prieit prie galinio,
reikia išimti ratą; norint prie priekinio - išimt variklį.
pabaigai dar vienas ghettotech picsas
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
o tai reguliuojasi voztuvu tarpeliai rakteliu ant desimt ir atsuktuvu, ar reik keist "ratus"? gal TDC tiksliai nenustatei?
o kiek SV gali stovet parkinge nurinktas? niekas i cilindra neprisiks per nakti?
o kiek SV gali stovet parkinge nurinktas? niekas i cilindra neprisiks per nakti?
±
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
tarpeliai su šaibom 
tdc tiksliai.
o dėl parkingo tai dar viena megafrustracija, nes negalima išeinant palikt visko ištaškytai,
reikia bent kažkiek atgal surinkt. galvų dangtelius su skoču priklijavau. turėtų laikyt.
tdc tiksliai.
o dėl parkingo tai dar viena megafrustracija, nes negalima išeinant palikt visko ištaškytai,
reikia bent kažkiek atgal surinkt. galvų dangtelius su skoču priklijavau. turėtų laikyt.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Apie TDC gaudymo ypatumus gali papasakoti Ricardo.M`BaubZ wrote:tdc tiksliai.
Kol TDC buvo tiksliai, žiūrint per "langelį" - vožtuvai nesireguliavo anei kaip. Teko nuimt generatoriaus dangtelį, susirast tikrą TDC. Tada ir tarpeliai migam susireguliavo
How does you do?
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
pas mane, manau, irgi migam susireguliuos. tik tabletes susižiūrėt, kokių reikia,
nusipirkt, sulaukt, surinkt viską ir nepridaryt nesąmonių pakeliui.
apskritai, tai kžkaip sudėtinai či tie TDC-šmDC visokie. skaytų, reguliuok pagal
kiekvieną velenėlį atskirai, kai kumštelis nusuktas į priešingą pusę nuo vožtuvo
ir tiek žinių.
nusipirkt, sulaukt, surinkt viską ir nepridaryt nesąmonių pakeliui.
apskritai, tai kžkaip sudėtinai či tie TDC-šmDC visokie. skaytų, reguliuok pagal
kiekvieną velenėlį atskirai, kai kumštelis nusuktas į priešingą pusę nuo vožtuvo
ir tiek žinių.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas